Nemam dievca, som enuretik

Príspevok v téme: Nemam dievca, som enuretik
Jakub26

Ahoj. Som 26 ročný zúfalý chalan. To zúfalstvo súvisí s tým, že nemám dievča a obávam sa, že pri mojej chorobe ani nebudem mať dlhodobý vzťah. Som enuretik, pomočujem sa v noci, preto asi ťažko so mnou nejaké dievča vydrží. Mal som dva vzťahy, ale obidva skončili kvôli môjmu pomočovaniu. Jeden po roku a druhý nevydržal ani pol. Dievčatá, prosím, odpovedzte mi: Vadilo by vám, keby váš chalan sa v noci pomočoval? Vadilo by vám, keby nepoužíval na noc plienky, len si dával igelit pod plachtu? Samozrejme, že každé ráno si všetko periem. Chceli by ste, aby používal na noc plienky? Chceli by ste, aby sa išiel osprchovať hneď po pomočení, alebo by vám stačilo, že sa osprchuje ráno? Veľmi by vám vadilo, že jeho pomočovanie vám komplikuje dovolenky a rôzne iné pobyty? Čo by vám na jeho chorobe ešte vadilo a čo by mal urobiť, aby vám to prekážalo čo najmenej? Prosím, neraďte mi, že sa mám liečiť, liečim sa od šiestich rokov a skúšam ozaj všetko. Ak mi chcete pomôcť, odpovedzte mi. Ďakujem

Jakub26

Ďakujem za úprimnosť. Chcem len dodať, že plienky nepoužívam nie preto, že zanedbávam hygienu, hygiena je pre mňa prvoradá, ale nepoužívam ich preto, lebo okolo pásu a stehien pravidelne pretekajú, takže tak či tak musím po každej nehode všetko prať. V kaluži moču nespím schválne, prieči sa to aj mne, ale po pocikaní sa nezobudím a bohužiaľ ani s plienkou nepredídem mokrej posteli. Možno je to tým, že často spávam na boku, možno preto, lebo často mením polohu; neviem, ale je pravda, že som vyskúšal viacero plienok a len zriedka sa stalo, že moja posteľ ostala po nehode suchá. Je mi smutno, že aj vaše odpovede ma utvrdzujú v tom, že len ťažko mi môj zdravotný problém bude nejaká žena dlhodobo tolerovať. Mám smolu, moja túžba ľúbiť a byť ľúbený, bude asi nenaplnená. Bohužiaľ aj to prináša choroba. Vadilo by vám to aj keby boli postele oddelené, ale pritlačené ku sebe, no matrace sú zvlášť, a tak druhá posteľ mokrá nebýva a ani priateľka kvôli mne nemusí spávať s igelitom pod plachtou?

whee_ee

plienky, alebo by som s tebou nespala v jednej posteli, keď pomočený na igelite... a hygiena.. držím palce do budúcna, pravá láska dokáže prekonať aj horšie veci, ale treba aj nejaké kompromisy :)

jajka001_

ale to nemyslis vazne ze sa pocikavas a v tom spis. jasne ze hygiena musi byt. ak uz mas takyto problem, pouzivaj plienky. tebe by to nevadilo???

bibi1234

Jakub-mas to v zivote tazke, neviem, ci by som sa odhodlala mat vztah s enuretikom(bohuzial mam velmi citlivy zaludok, staci ked vidim niekoho vracat a vraciam hned s nim:O))) teda skoro zo vsetkeho ma napina), ale ak ano a mali by sme vedla seba spavat, musel by nosit plienku na noc a urcite sa ist IHNED po pomoceni osprchovat-nie az rano. Moc, okrem toho, ze strasne smrdi, je ako kyselina, rozoziera pokozku..

rozumiem ti

Chapala by som, ze to nie je tvoja vina a nedokazes to ovladat. Ale uprimne, ano, vadilo by mi to. Neopustila by som Ta kvoli tomu, ak by vsetko ostatne sedelo, ale jedina moznost spoluzitia: oddelene spalne.

To naozaj nie je operabilne? hladala by som chirurgicke riesenia.

Som zena, mam 30rokov a uz som zadana :). Kazdopadne, vela stastia.