Nemam dievca, som enuretik

Príspevok v téme: Nemam dievca, som enuretik
Jakub26

Ahoj. Som 26 ročný zúfalý chalan. To zúfalstvo súvisí s tým, že nemám dievča a obávam sa, že pri mojej chorobe ani nebudem mať dlhodobý vzťah. Som enuretik, pomočujem sa v noci, preto asi ťažko so mnou nejaké dievča vydrží. Mal som dva vzťahy, ale obidva skončili kvôli môjmu pomočovaniu. Jeden po roku a druhý nevydržal ani pol. Dievčatá, prosím, odpovedzte mi: Vadilo by vám, keby váš chalan sa v noci pomočoval? Vadilo by vám, keby nepoužíval na noc plienky, len si dával igelit pod plachtu? Samozrejme, že každé ráno si všetko periem. Chceli by ste, aby používal na noc plienky? Chceli by ste, aby sa išiel osprchovať hneď po pomočení, alebo by vám stačilo, že sa osprchuje ráno? Veľmi by vám vadilo, že jeho pomočovanie vám komplikuje dovolenky a rôzne iné pobyty? Čo by vám na jeho chorobe ešte vadilo a čo by mal urobiť, aby vám to prekážalo čo najmenej? Prosím, neraďte mi, že sa mám liečiť, liečim sa od šiestich rokov a skúšam ozaj všetko. Ak mi chcete pomôcť, odpovedzte mi. Ďakujem

cinni

nyky, no vies, ale je trosku rozdiel,ked sa nieco take stane uz vo fungujucom vztahu..nebudem pokrytec,poviem pravdu, ze by mi to vadilo,ked spoznam niekoho a toto sa o nom dozviem a verim, ze by to platilo aj opacne.. ale zas keby partner ktoreho lubim vo vztahu ochorel, nenechala by som ho,aj keby mu chybala polovica hlavy:)takze toto sa velmi neda porovnat..

nyky20

Môj bratranec sa oženil a za pol roka po svadbe mala jeho žena autonehodu. Bola dlho v kóme. Bola celá dolámaná. Dlhé roky sa o nu staral. Na začiatku bola na tom tak že len ležala skoro vobec nekomunikovala - nehýbala sa ... Potravu jej dával cez hadičku čo mala urobnú do žaludka. Všetko jej mixoval. Prebaloval ju. To bolo celé roky. Nie dni alebo mesiace. Teraz je tomu asi + - nejakých 10 rokov čo sa to stalo. Je na tom lepšie. Rozpráva ale človek čo s nou neni dlhšie jej nič nerozumie. Nechodí ale dokáže už pomáhat pri prenášaní proste sa snaží aj ona. Psychycky je uplne v poriadku. Už sa naje ale tiež iba z pomocou.

Vidíš láska prekoná všetko. Rodina mu radila aby ju dal do ustavu ale on nikdy o tom nechcel ani počut. S jeho maminou sa nerozprával dva roky lebo mu to povedala narovinu že si zničí život. On je strasne super chlap a pekný. Nikdy nemal o ženy nudzu. A vidíš ostal pri nej ...

nehovorím tvoj problém nieje príjemný ale ked sa do teba niekto uprimne zamiluje ako on do nej tak sa mi zdá tvoj problém minimálny. určite to príjemné nie je a uprimne neviem ako by som sa zachovala ja ale určite to nie je neprekonatelný problém.

Tak ti držím palce aby si stretol nejakú ktorá ocení iné tvoje prednosti.

Viem, že ten moj príklad je asi o niečom inom ale dufam že si pochopil ako som to myslela. : )

Simonella

ARZENIKA preboha ty co mas za IQ ?!
jak mozes povedat ze by to vadilo KAZDEJ zene?! MNE by to nevadilo, pokial by som ho lubila!!

lionesssssss

arzenika, mi povedz, keď si taká múdra, ako by si asi vyliečila dlhoročného enuretika... ty trúbka sprostá... ako môžeš napísať, že sa nechce vyliečiť... vieš si predstaviť žiť celý život s takýmto problémom? asi nie, inak by si takéto kydy nevypustila zo seba

arzenika

povedzme si už konečne pravdu: neexistuje žena, ktorej by to nevadilo, aj keby bola sama enuretička.....tie rečičky o láske a podobných veciach sú len sladký medík....ktorý by časom zhorkol....Neverím, že sa chceš vyliečiť... tebe to proste prináša uspokojenie, ty to CHCES......je dosť mechanických sposobov ako tomu zabrániť ..... asi tak... mna neoblafnes svojimi recickam

lili13

Laska prekona vselico, su aj ovela horsie veci. Ja osobne neviem, ci by som trvala na plienkach, kym clovek nezazije, tazko sa mu posudzuje. Verim, ze najdes tu pravu, drzim palce.

silvik86

a kvapky s vasopresinom si skusal... viem, ze nejaky chalan to mal presne tak ako ty, vazopresin mu pomohol, je zenaty a uz s tym problem nema...