Nemam dievca, som enuretik

Príspevok v téme: Nemam dievca, som enuretik
Jakub26

Ahoj. Som 26 ročný zúfalý chalan. To zúfalstvo súvisí s tým, že nemám dievča a obávam sa, že pri mojej chorobe ani nebudem mať dlhodobý vzťah. Som enuretik, pomočujem sa v noci, preto asi ťažko so mnou nejaké dievča vydrží. Mal som dva vzťahy, ale obidva skončili kvôli môjmu pomočovaniu. Jeden po roku a druhý nevydržal ani pol. Dievčatá, prosím, odpovedzte mi: Vadilo by vám, keby váš chalan sa v noci pomočoval? Vadilo by vám, keby nepoužíval na noc plienky, len si dával igelit pod plachtu? Samozrejme, že každé ráno si všetko periem. Chceli by ste, aby používal na noc plienky? Chceli by ste, aby sa išiel osprchovať hneď po pomočení, alebo by vám stačilo, že sa osprchuje ráno? Veľmi by vám vadilo, že jeho pomočovanie vám komplikuje dovolenky a rôzne iné pobyty? Čo by vám na jeho chorobe ešte vadilo a čo by mal urobiť, aby vám to prekážalo čo najmenej? Prosím, neraďte mi, že sa mám liečiť, liečim sa od šiestich rokov a skúšam ozaj všetko. Ak mi chcete pomôcť, odpovedzte mi. Ďakujem

steffi20

podla mojho nazoru potrebujes najst tu pravu lasku.ked ta zena bude skutocne lubit,bud si isty ze jej to vadit 100% nebude

rozumiem ti

Hladaj sposoby, moznosti, nevzdavaj to, okej? Ak Ta bude niekto uprimne lubit, vezme Ta so vsetkym, co v Tebe je, dobrym, aj zlym. To dobre si bude na Tebe vazit a v tom zlom neexistuje ina cesta, ako robit kompromisy. Rozumiem vsetkemu co si napisal, takisto viem ako velmi tuzis po tom, aby si mal " naozajstny " vztah so vsetkym, co k tomu patri. Osobu, ktora bude s Tebou v dobrom, aj v zlom. Velmi Ti drzim palce, aby si niekoho takeho coskoro nasiel. A aby Vam to vyslo.:)

p.s.: necitala som celu diskusiu, ale tipujem, ze obsah mojho prispevku bude velmi podobny, ci rovnaky, co napisali ostatne zeny, zrele a triezvo rozmyslajuce.

paula 55

isto ta to velmi trapi, ale ako tu uz bolo povedane zeny dokazu tolerovat viac, a ak bude slecna do teba zamilovana tak jej to nebude vadit, mne osobne pride horsie keby partner bral drogy alebo pil alkohol:) a odpoved na tvoje otazky: zo zaciatku keby som sa o pomocovani dozvedela tak by mi to bolo divne, ale keby si mi vysvetlil co a ako, isto by som si zvykla najma keby som videla ze sa liecis. no a len ten igelit by mi vadil, radsej tie plienky, predides tak zapachu (aspon si myslim). Nemozes to brat tak ze ta nikto nebude chciet lebo si "divny". Niekto nema ruku, nohu a zije plnohodnotnym zivotom, tak preto by si mal aj ty. Niekto kto ma tazku cukrovku a musi si stale pichat inzulin, tiez je to otravujuce. Najdes si slecnu co ta bude milovat a tvoju chorobu bude brat normalne:)

nathália09

Súhlasím s poslednými dvomi názormi.
Láska prekoná všetko.
Ja som sa zaľúbila do muža,ktorý sa mi velm i nepáčil,ale spoznavali sme sa po nete a cez telefon.
Verím,že sa ti podarí nájst pravú lásku,ktorá ti pomôže prekonat tvoj problém,a bude ta ľúbiť pre to aký si ty.Držím palce,verím že raz budeš šťastný so svojou milou.

maru2

Bolo by mi to uplne jedno, pokial by som niekoho lubila. A vsetky technicke problemy by sa vyriesili dohodou, aby bolo obom pohodlne. Nevyrabaj si z toho traumu Jakub, prijemne to urcite nie je, ale ak to muz vyvazi inymi kvalitami, zena je schopnejsia tolerovat viac. A zeny dokazu z lasky tolerovat snad cokolvek.

Aduliena

Jakub, všetko sa dá riešiť. To, že máš tento problém ešte neznamená, že nemôžeš byť ľúbený. Ja mám tiež problém od narodenia, a lásku som si našla. Priateľ chápe môj zdrav. problém a ja ten jeho. Ale ide o to, že priateľ po úraze má tiež istý problém, podobný tvojmu. A dá sa to riešiť. Radím ti, plienky na noc si dávaj. A to, že pretečú... buď si nenašiel tie správne, alebo prijímaš na večer príliš veľa tekutín. Uprav si pitný režim. K večeru znižuj príjem tekutín. Ty musíš mať iný pitný režim, ako zdravý človek, ale na to musíš prísť sám, ako ti to bude najlepšie. Aj keď musíš ráno všetko prať, plienky predsa len zadržia viac, ako keď si bez nich a samozrejme zadržia aj pach moču, tak to nie je cítiť až tak veľmi. Takže na noc podložka do postele plus plienky. Iste lepšie ako bez nich. A ráno po prebudení samozrejme hneď sprcha. Láska prekoná všetko, tomu ver. Ale pravdou je, že človek s istým hendikepom chápe viac, ako zdravý. Tak by si si možno mal hľadať priateľku s podobným problémom. Držím palce.