Plastika nosa, Kosice

Príspevok v téme: Plastika nosa, Kosice
noštekk

Baby prosim Vas poradte mi, ktory plasticky chirurg v KE je dobry.
Chcela by som som si dat spravit nos, lebo mam hrbol. A vobec neviem kam ...

Tych co to maju uz za sebou sa chcem spytat ako pebiehala konzultacia? Mam ju povedat ako by mal moj nos vyzerat alebo ? Ja vobec neviem ako ho chcem mat, hlavne chcem tak aby mi pasoval k tvari :-D

Takze piste, za kazdu jednu radu dakujem

jajka555

tak im zavolaj a dohodni si konzultaciu, nic tym nestratis, prave naopak. a 2hodky su malo, mna operovali 5hodin, ked ti budu robit aj prepazku aj cely nos aj u teba to bude tak dlho... oni robia radsej dlhsie, aby nic nezanedbali a urobili vsetko tiptop.. nemas co rozmyslad, chod a budes spokojna

citron tea

jajka - hadam aj skor, operacia by mala trvat do cca 2 hodin..ja sa stale neviem rozhodnut :( muz mi vravi, ze uz prilis spekulujem, ze aby som neprespekulovala :(

jajka555

ja tiez dufam, ze budem spokojna, zatial sa to javi celkom dobre..vidim si len spicku nosa, je este opuchnuta, ale taka pekna gulicka je a aj dierky su v pohodke urobene, sa mi to zatial paci..
prisla som na operaciu o osmej, na salu ma brali o desiatej a o tretej uz bolo po vsetkom, spala som tam cez noc a doobedu na dalsi den ma pustili

citron tea

jajka no som zvedava ako budes spokojna :) urcite to bude velka zmena, podla fotiek na ich stranke robia pekne nosy...spala si tam jendu noc?

jajka555

mne daval kvoli tomu, lebo som mala mierny opuch sliznice a zahlienene dutiny.. to zistil po rentgene a tom vysetreni co mi robil.. uvidi ako to bude u teba, mozno to nebude potrebne, u mna to trebalo, aby sa mi to tam pred operaciou pouvolnovalo

citron tea

jajka - len nerozumiem aku liecbu? naco? ja som pred 2 týždnami brala atb a pri operacii sa davaju tiez, tak sa nechcem zbytocne ladovat tabletkami ked nemusim :(

jajka555

presne tak, aj ja som mala krivu prepazku, takze ma naraz operoval aj lekar z orl a aj oni. mala som velky nos s hrbolom, cize mi vyrovnavali hrbol z hora aj zo stran, a aj mi skracovali nos, zdvihali spicku a zjemnovali chrupavku zo stran, lebo som mala dost mohutnu spicku. O tyzden mi budu davat dole dlahu, tak som velmi zvedava. Dohodni si konzultaciu, daju ti kontakt na orl lekara ktory s nimi operuje, musis u neho absolvovat vysetrenie a rentgen nosa, mne daval taku tyzdnovu liecbu, tabletky plus kvapky a potom som sla do chirmedu sa dohodnut na termin. Na orl som sla prvy krat 12.1. a 26.1. ma operovali, tak to podla mna stihas aj ty v pohode

jajka555

presne tak, aj ja som mala krivu prepazku, takze ma naraz operoval aj lekar z orl a aj oni. mala som velky nos s hrbolom, cize mi vyrovnavali hrbol z hora aj zo stran, a aj mi skracovali nos, zdvihali spicku a zjemnovali chrupavku zo stran, lebo som mala dost mohutnu spicku. O tyzden mi budu davat dole dlahu, tak som velmi zvedava. Dohodni si konzultaciu, daju ti kontakt na orl lekara ktory s nimi operuje, musis u neho absolvovat vysetrenie a rentgen nosa, mne daval taku tyzdnovu liecbu, tabletky plus kvapky a potom som sla do chirmedu sa dohodnut na termin. Na orl som sla prvy krat 12.1. a 26.1. ma operovali, tak to podla mna stihas aj ty v pohode

citron tea

jajka - supoer, leboja by som chcela operaciu do konca februara ci by sa dalo, bola by som rada, inak tie pocity ku komu ist su mucive..tebe co robili snosom skracovali, aj znizovali, upravovali dierky? ja potrebujem aj upravu prepazky zle sa mi dýcha, ale raz som si s nimi pisala a vraveli, ze zavolaju k operacii orl. Kedy uvidis svoj nový nos?:)

jajka555

pre citron :}
ja som cakala dva mesiace, ale to z toho dovodu, ze ja som nemohla kvoli praci. Ale na termin sa necaka dlho, ked som sla na vysetrenia na orl, kde mi povedali, ze mozem ist na operaciu, hned som sa sla dohodnut na termine a to som cakala len tyzden, akurat cas na to, aby som absolvovala predoperacne vysetrenia a vybavila si PNku