Nadmerné ochlpenie - ako si mam pomoct ?

jahodka15

velmi dakujem nikolettka len kym zajdem endokrinologovi alebo gynekologovi budem musiet nazbierat este viacej odvahy lebo sa hanbim a najhorsie je to teraz v lete a na kupalisku je to strasne ale co uz narobim

atacka

otazocka.....nemusis si dat dole gatky....najlepsie si dat take s vacsim vykrojom aby ti viac chlpkov zobrali....ale nie je to bez bolestne!!!pristup je na urovni to sa neboj......v KE neviem kde to robia ale hladaj na internete

otazocka

Baby ktore ste boli na laserovej epilacii oblasti "bikiny" prosim popiste mi ako to prebiehalo, treba si vyzliect aj nohavicky? alebo ako to je? pri predstave ze tam budem lezat s roztiahnutymi nohami ma celkom zmraziii. a kde v KE ste si to dali robit? a ako ste boli spokojne s pristupom? dakujem za odpovede :)

hmmmttt

laser je moc drahy na velke plochy. vravim ze z ameriky sa daju doniest 2 flakony za cca 2000 Sk tak teda neviem. mne sa to celkom vidi .. pouzivali ste to uz niekto?

jaja

to hmmmttt
vies co?mne by to nevadi...niena tom zalezi...ved co.....mne by to nevadilo....ak by som ho mala rdaa,tak urcite nie...

julinka

htrjgohbltbg .... tak za tu cenu co stoji ten flakon radsej zajdi na laserovu epilaciu. zarucujem ze to budes mat trvale a nic ti viac nevyrastie, ako ked prestanes pouzivat ten spray. tak si to spocitaj kolko na to potrebujes penazi. fuuuuh ..

htrjgohbltbg

koksooo baby videli ste uz toto?
musite mat ale internet explorer mozila to nepozna : www.veglegesszortelenites.hu

ako fakt nechapem, vypravaju o tom akoby to fakt fungovalo..no neviem ci to nie je len daky kalerab. mate s tym nejake skusenosti? inac z ameriky sa to da priniest asi za tretinovu cenu:P

hmmmttt

a co hovorite na to ked je chlap chlpaty? zda sa mi ze dne su "IN" hladucki chlapy. ja som chlap a som zarasteny. prijal by som kebyze som menej, aj by som pre to nieco urobil bo frajerka ma atakuje ze sa jej to nepaci. sebavedomie mi tym padom klesa. viem si predstavit co prezivate vy baby ale verte mi, ze nie je to take dolezite. radsej by som chcel mat pekny harmonicky vztah s dievcatom, ktora moze byt aj chlpata.

inac neviete ci existuje nieco aj pre chlapov na potlacenie ochlpenia? nieco na znizenie hladiny testosteronu alebo tak? hmm, to by bolo asi moc jednoduche.. no jo.. tak vela stastia..

hmmmttt

a co hovorite na to ked je chlap chlpaty? zda sa mi ze dne su "IN" hladucki chlapy. ja som chlap a som zarasteny. prijal by som kebyze som menej, aj by som pre to nieco urobil bo frajerka ma atakuje ze sa jej to nepaci. sebavedomie mi tym padom klesa. viem si predstavit co prezivate vy baby ale verte mi, ze nie je to take dolezite. radsej by som chcel mat pekny harmonicky vztah s dievcatom, ktora moze byt aj chlpata.

inac neviete ci existuje nieco aj pre chlapov na potlacenie ochlpenia? nieco na znizenie hladiny testosteronu alebo tak? hmm, to by bolo asi moc jednoduche.. no jo.. tak vela stastia..

tinusska

jaja - ja si tiez holim zadok (jarcek) staci si kvoknut vo vani, alebo v sprche a iba tam zaciahnut ziletkou, no najprv si tam dam penu. aby som sa nahodou neporezala na konecniku, ked si okolo neho holim, tak jednym prstom si ho chytim, aby som si nahodou po nom ziletkou nepresla... prvykrat ked som to spravila, tak asi o dva dni som mala chut vrazdit, ledva som chodila. nespravili sa mi pupaciky, ale ako tie chlpy zacali rast, tak to bolo otrasne. no potom, ked som sa to opat odhodlala oholit, tak bolo fajn... a robim to pravidelne. perfektny pocit....