Nadmerné ochlpenie - ako si mam pomoct ?

katkaaa

ja mam tiez s tym problem.. trpim nadmernym ochlpenim... ako gynekolog mi davam moznost antikoncepciu... ale moj nazor na antikoncepciu sa velmi zmenil ked som na praxi v nemocnici mala jednu babu 25 rocnu ktora sa vdaka antikoncepcii ocitla v nemocnici .. nikto nehovori ake je to svinstvo a ako to zatazuje organizmus.. priatelovi ked som povedala aky mam problem .. trvalo mi to velmi dlho vsak ved kazdy si mysli ze idealna krasa je aj idealne hadka vsade.. moj priatel na to reagoval uskrnom a vetou ty si blba.. vsak ja ta lubim a to ze ci mas trosku viac chlpkov mi je jedno... a vzdy ked som mu chcela zakazat aby sa mi dotkol brucha chytil ma tak aby som sa ani nepohla a zacal ma bozkavat po bruchu .. baby nerobte si z toho velke problem.. nam to mozno vadi a chceli by sme byt ako z reklami ale ti co nas lubia nas lubia take ake sme... a fakt ak nemusite netrepte do seba hormony.. a fakt ako mne to predpisal teraz v 19 a dobrovolne si zabijat organy dakujem neprosim...

nikoletta20

Myslíte, že hormonálna antikoncepcia dokáže pomôcť na nadmerné ochlpenie?! Neexistujú účinejšie lieky ak má žena hormonálnu poruchu? Pochybujem, že napr.Diane35, ktoré je na to určené má taký zázračný účinok pomôcť s nadmerným ochlpením...Má už niekto s tým skúsenosti? Prosím odpíšte.

sasha923

Caute baby! Myslim, ze mam horsi problem, aky vy vsetky, co tu pisete. Som velmi chlpata - uplne VSADE - cele telo - od tvare az po chodidla. Som z toho zufala... Chlpy su dost tvrde, viditelne a pomerne dlhe. Nohy, podpazusie a v oblasti bikin sa depilujem...to by bolo este v pohode, hoci chlpy stale rastu. Ale co robit so zvyskom tela? Na laser by som v mojom pripade musela utratit miliony a ktovie ci by to pomohlo. Priatela zatial nemam...mozno aj preto(a to uz mam cez 20!). Je mi strasne neprijemne, ked sa ma len niekto dotkne-lepsie povedane obtrie o nejaku obnazenu cast mojho tela. ...ani chlapi nie su taki chlpati ako ja. Pomoooc... som v koncoch.

janush

JANY - prosim ta, kde sa da kupit ten krem JOLEN? Je dostupny bezne v drogeriach? A aka je cena? Zosvetlit chlpky staci iba 1x alebo to treba opakovat stale? Daaakujem za odpovede!!!

amy.lee20

Agina,ty vies ako sa sá odstránit chlipky nad perou?Ked vies tak my napís na fekete19@azet.sk
A diky...PLEASE

tinusska

nuz moja bbbbb (ci kolko ich tam mas), ja si nepomozem. moj otec je extra chlpaty. huste cierne chlpy... ja som tiez tmava... mala som spoluziacku na strednej, kt. sa tiez nemusela holit... a nenadavaj nam tu hej! ja som sa uz ako mala hanbila dat kratase a to som ziletku ani nevidela...

bbbbb

KEBY STE SI ICH ANI RAZ NEOHOLILI BOLI BY STE TIE NAJHLADSIE BABETKA ALE VY STE NEODOLALI OHOLILI A STE JAK ZARASTENE OPICE VRATIT TAK CAS CO? TAK S TYM PRESTANTE LEBO VAM AJ TAK NIC NEPOMOZE AKURAT TO BUDE HORSIE A HORSIE