Ozonoterapia

mack

Podstupil som ozonoterapiu uz dva krat, naposledy vcera. Rozhodne po zakroku neodporucam cestovanie. Hodinu po zakroku som lezal na oddeleni potom som mal odvoz domov kde som si hned lahol. Samotny priebeh mozno vyzera drasticky ale urcite nie je. Mozem povedat ze je neprijemny ale da sa to vydrzat. Pod CT vam vpravia ihlu do oblasti disku kde natlacia ozon, najhorsi je moment ked prave ozon vpustaju, moze pri tom trochu boliet noha ked to zatlaci na nerv, je to ale iba moment. Cele to trvalo asi 15 minut.. ak mate este otazky, kludne piste.m

Lyvia246246

Ahojte.Prosim vas, mohli by ste mi poslat ak mate tlacivo potrebne na ozonoterapiu???Moja lekarka mi tvrdi ze nema a ja to musim mat k zakroku. Moj email: angelika246@azet.sk Dakujem

sofi

MACK - prosím Ťa napíš ako dopadla ozonoterapia, aj mňa to čaká, ale bojím sa toho, lebo vraj je to dosť drastické. Mohla by si popísať postup ako to robia? Ďakujem.

Lyvia246246

Ahojte. Potrebujem poradit od niekoho kto ma skusenosti s OZONOTERAPIOU.Onedlho podstupim tuto proceduru a cesta do mesto v ktorom mi ju budu robit trva autobusom 1hod.30min a potrebovala by som surne vediet ci po zakroku budem schopna premavat sa autobusom: cakat na stanici, a tak.....Velmi pekne dakujem.

zuza

robia to v Ziline, ked si das do vyhladavaca ozonoterapia, tak ti to najde nemocnicu v Ziline, primar MUDr.Vyletelka, je tam nanho aj telefon..

nana

Ahojte, tiež mám túto diag. a chcela by som podstúpiť ozonoterapiu + akupunktúru Napíš kde ti to robili a ako si sa tam dostala môžeš dať aj t.č.? eli alebo mack

zuza

Ahoj, mam herniu disku L4-L5, vysunutu platnicku 12 mm a chystam sa na ozonoterapiu. Prosím o radu, či je to bolestive a ako to prebieha. Dakujem..

eli

ja som mala vysunutu platnicku o 16 mm. nic mi neumrtvili, ale ked chces, urobia to. fakt mi to pomohlo, predtym bola rec o operacii a odvtedy mam klud. preboha, neboj sa tak strasne, vsak oni vedia, co robia!

mack

Eli, v akom rozsahu si to mal? ja mam vysunutu platnicku o 11mm.. Kde Ti to robili ? umrtvili Ti to pred tym ? Preco 7x, to Ti nepomohlo dostatocne ? viem mam kopu otazok ale lepi mi..)