Ozonoterapia

platnička

halo, chrbtice...idem tiež na o-terapiu do DS.M8m za sebou operáciu hernie L5-S1 a potom tri roky samé rehabky,obstreky,infúzky.lieky..brrrrrrrrr.Vkladám veľkú nádej do terapie ozonom,malo by to údajne predlžiť čas fungovnia mojho tela!!?? Bol niekto opakovane na o-terapii v DS ??

dico

ahoj.neviem ako sa tam mam objednat.poslal som tam aj email aj list a ziadna reakcia.je to uz 3 mesiac.neviem co dalej, myslim zilinu.asi skusim dunajsku stredu.poradte ,co dalej

xtreme

Zdravim, chcel bz som sa opytat ci je ozonoterapia uspesna a ci je bolestiva. A co je pravdy na tom ze z platnicky vyberie vodu. Lebo ja som to pochopil tak, ze ju vysusi a nezda sa mi to zrovna dobre. Mam 17 rokov a hrniu L4-L5 a este mzslim L5-S1 zvacsenu po celom obvode o par milimetrov. Dakujem.

marga

bola som pred dvomi tyzdnami (DS) na o-terapii, ale bolesti mam vacsie ako ked som tam isla. Vystreluje mi to do nohy... takze cakam, na ucinok po dvoch tyzdnoch.
Kdo ma stym skusenosti prosim o info.

iva123

ahojte.vcera som absolvovala ozonoterapiu.bolelo to dost,po zakroku som odpadla.vraj to bolo zo stresu a obcas sa to stava.zlepsenie ma nastat do mesiaca,ale mne je lepsie uz dnes.nebolo to prijemne,ale myslim,ze to za to stoji.bola som v dunajskej strede.

vlado

Ozonoterapiu vrelo doporucujem.Mam za sebou 2sedenia a zatial to nema chybu.Robili mi to ambulantne a da sa to v pohode vydrzat.Dufam ze to bude mat dlhodobe ucinky.

itak

Manžel mi ide na ozonoterapiu do Žiliny, chcem vedieť či to platí poisťovňa zdravotná alebo si musíme zobrať pôžičku ? Poraďte mi prosím !

mack

Ak by ste mali otazky lebo sa bojite tak ako som sa bal aj ja tak kludne napiste na moj mail ozonot@azet.sk robim to len preto lebo viem ako som sa niekoho potreboval opytat ake to je.. tak drzim palce..
m

mack

lyvia, podla mna neobsedis, prve dva dni som prelezal a bol som rad ze aspon lezim.. zakrok hradi poistovna.. vysledok neucitis hned ale cca po dvoch tyzdnoch, tym ze Ti ku platnicke narvu ozon dochadza v podstate k tlaku na nerv co moze sposobit zvysenu citlivost v tejto oblasti..

Lyvia246246

Ahojte. Po ozonoterapii mozem ist na druhy den na do roboty na nocnu zmenu? Nevykonavam fizicky narocnu pracu. Zakrok hradi poistovna alebo ja? Caka ma to 30.5 a cim je to blizsie tym som nervoznejsia, ale dufam ze potom sa mi ulavi, pretoze od bolesti sa mi bezne ukony robia tazko. PA