Ozonoterapia

bahylova

Dobrý deň,
obraciam sa s prosbou o radu. Mám protrúziu disku 3 mm a bola som už 2x v Žiari nad Hronom na ozonoterapii. Vôbec mi nepomohla, dokonca mám dojem, že mám väčšie bolesti. Prosím poraďte mi, či mám ďalej pokračovať v tejto liečbe?

jaja bub23

ja mam tiez stale bolesti tiez mam posunutu platnicku a ide mi to do nohy niekedy az do dvoch pritlaca mi to nerv rada by som isla na ozon ale nemozem sa dostat po doktora v ziline a objednat sa mam iba CT treba asi aj rezonanciu ...nevie niekto kedy je treba volat? na cislo do ziliny,? v ktorych hodinach? rada by som to podstupila aj ked viem ze to dlho trva je velky zaujem ,,

notna12

U primara Źúžiho som bol na ozonoterapii kvôli posunutym platnickam v auguste az oktobri 2008.Po aplikovani 5 injekcii som sa citil ako znovuzrodeny.teraz uz zacinam citit trochu bolest,tak sa mu pravdepodobne ohlasim znovu.Tejto liecbe plne doverujem.

SCEMA

AHOJTE.JA SOM OZON U MUDR.KONIKA ABSOLVOVALA PRED4 ROKMI A CELU DOBU DO TERAZ BOLO SUPER.ROBILA SOM VSETKO,AJ LYZOVALA.NO ALE TERAZ JE TO SPAT A KEDZE LIECBA NEZABERA NEOSTAVA MI INE NEZ SI OZON ZOPAKOVAT A DUFAT ZE ZNOVA ZABERIE.BOJIM SA AJ KED VIEM DO COHO IDEM,LEBO SOM PRI TOM ODPADLA.DRZIM PALCE VSETKYM

Juliana7

Ahojte.Pred tyždnom som bola na ozon v Ziline bolesti s časti ustupili teraz začinam s rehabilitaciami.Chem sa spýtat ,kto to už absolvoval, za aky čas može byt aplikovany druhy ozon.Dakujem

mija3004

Ahoj tanierik a I-vanka. Mne sa vo februári potvrdila pri MR hernia disci L5/S1. Neurologička mi odporúčila obstrek, ale ja som si na nete našla ozonoterapiu a tak som sa objednala do SNV.
Vyšetrenie a 4 aplikácie ozónu stoja 116,- EUR. Zaplatíte to po prvej aplikácii. Prvá aplikácia je pod CT. Nebolí to, len je to samozrejme nepríjemné.Ďalšie absolvujete v ambulancii a pichá to Lekár. Je to dosť rýchly zákrok. Mne sa potom trochu točí v hlave, ale ja mám dosť nízky tlak...
Ale účinky sú fantastické. Ja som vyzerala na operáciu , ale momentálne som bez bolestí, vysávam, umývam okná atď. a je mi fajn. Aspoň zatiaľ:-) Ale vrelo odporúčam a samozrejme držím palce.

tanierik

ahojte potrebujem poradit!mám kamarátku ktorá ide na ozonoterapiu a nevie či to bude boliet a ako to je? prosim je tu niekto kto už na tom bol? a vie jej poradit?:D