Ozonoterapia

veeveerkaa

hellou yanulla,

ja ked som volala MUDr. Vyletelkovi do Ziliny, tak tiez to bolo velmi tazke sa s nim skontaktovat. On tam ma kazdy den vela pacientov a robi konzultacie a aj tie zakroky. Ja som sa mu zvykla dovolat tak az niekedy poobede okolo tretej, no ako vravim musis ho tam zastihnut. Skus toho MUDr. Konika, k nemu sa asi skor dovolas. Drzim palce!

A k tomu cviceniu, ja som po operacii tiez cvicila dva mesiace pravidelne trikrat denne, teraz cvicim uz len dvakrat denne, ale kazdy den. A aj ked som mala bolesti, ale cviky ktore mi sposobovali bolest som vynechala, resp. som ich cvicila iba dotial, kym to nezacalo boliet, no teraz som zacala chodit na rhb, kde ma ucia McKenzieho cviky a tie su fakt velmi dobre, uvolnovacie, takze ziadnu bolest pri cviceni necitim.

A nedakuj za rady, sak od toho tu je toto forum, aby sa clovek dozvedel, co najviac zo skusenosti inych :)

daj potom vediet ako si dopadla v DS, ci si sa tam dovolala a aky termin ti dali.

Drz sa!

yanulla

Ahoj Veeveerkaa,
diky moc za radu :-). Inak, MUDr. Vyletelkovi som, presne ako vravis, posielala mail este pred operaciou, no do dnesneho dna ziadna odozva..a ked som sa tam nedavno dovolala, sestricky vraveli, ze ma este plno nevybavenych ziadosti z minuleho roka..takze nevedeli povedat, kedy by som sa dostala na radu.. Skusim MUDr. Konika teda v tej DS, hoci od pondelka idem do nemocnice a budu skusat este kortikoidy - obstrek pod CT. Inak, ak su bolesti, mate niekto skusenost s tym, ze aj napriek tomu cvicite? Ja som poctivo cvicievala 3xdenne, no uz mi to zakazali..
Este raz, dakujem moc za radu :-)

veeveerkaa

ahoj yanulla,

ja som na tom tak isto ako ty. Ja mam 24 rokov a tiez sa nedalo vyhnut operacii. Ja som sa dlho snazila dovolat MUDr. Vyletelkovi do Ziliny, nakoniec ani neviem ako sa mi to podarilo, som ho tam vymakla. ale da sa to aj tak, ze mu posles svoje vysledky z MR alebo CT mailom alebo faxom a on by sa mal potom ozvat, resp ty zavolas a povies sestrickam, ze si si tam posielala vysledky. Pred operaciou som sa kontaktovala aj s MUDr. Konikom, ktory robi ozonovu terapiu v DS, ale vtedy uz bolo neskoro na ozon. Konzultacie robi v BA v nemocnici v Podunajskych Biskupiciach. Staci mu zavolat na cislo, ktore ma uverejnene na stranke nemocnice DS, dohodnes si s nim datum, kedy mu das cd-cko s vysledkami on sa na ne pozrie a mal by sa ozvat s datumom na ozon.

veeveerkaa

ahoj yanulla,

ja som na tom tak isto ako ty. Ja mam 24 rokov a tiez sa nedalo vyhnut operacii. Ja som sa dlho snazila dovolat MUDr. Vyletelkovi do Ziliny, nakoniec ani neviem ako sa mi to podarilo, som ho tam vymakla. ale da sa to aj tak, ze mu posles svoje vysledky z MR alebo CT mailom alebo faxom a on by sa mal potom ozvat, resp ty zavolas a povies sestrickam, ze si si tam posielala vysledky. Pred operaciou som sa kontaktovala aj s MUDr. Konikom, ktory robi ozonovu terapiu v DS, ale vtedy uz bolo neskoro na ozon. Konzultacie robi v BA v nemocnici v Podunajskych Biskupiciach. Staci mu zavolat na cislo, ktore ma uverejnene na stranke nemocnice DS, dohodnes si s nim datum, kedy mu das cd-cko s vysledkami on sa na ne pozrie a mal by sa ozvat s datumom na ozon.

yanulla

Ahojte vsetci nestastne postihnuti platnickari,
ja mam 29 rokov a za sebou prvu operaciu, ktorej sa bohuzial nedalo vyhnut. Po 2 mesiacoch od operacie sa bolesti opat vratili, teraz mam pol roka od operacie, nastala recidiva hernie L4/L5. Chcela by som sa Vas spytat, ze ako ste sa dostali k panu doktorovi Vyletelkovi na ozonoterapiu, mne sa to zatial vobec nedari. Inak, som z Bratislavy a pocula som aj o ozonoterapii v Dunajskej Strede - nemate s tym nahodou niekto skusenosti?
Drzim Vam vsetkym palce na skore uzdravenie sa a vratenie sa do normalneho aktivneho zivota..

veeveerkaa

Ahojte, idem sa s Vami podelit aj ja so svojou skusenostou. Ja som teraz pat mesiacov po operacii platniciek L4-5 a L5/S1. Pred operaciou som absolvovala rozne rehabilitacie, infuzie, obstreky, nic nepomahalo a bola som uz v takom stave, ze nic ine sa ani nedalo robit, len operovat. Po operacii mi bolo fakt dobre ale asi po dvoch mesiacoch sa mi bolesti vratili. Na MR mi zistili pooperacne zrasty, ktore teraz tlacia na nerv do pravej nohy a znovu sa mi vyklenuli platnicky, asi nejakym zlym pohybom, tak ma odporucili na ozonovu terapiu. Absolvovala som prvy ozon v Ziline u MUDr. Vyletelku. Teraz som dva tyzdne po nom, ale ucinok sa zatial nedostavil, vraj kvoli tym pooperacnym zrastom, tak tam budem musiet ist znovu, ale doktor mi dava sance, ze sa mi to napravi tymto ozonom. Tak tomu verim. Drzte sa vsetci!

danimar

Dnes som absolvoval ozon, mam extruziu disku L5-S1, zakrok bol uplne v pohode, dokonca to menej bolelo ako klasicky obstrek. Vysledok by sa mal dostavit do 1 mesiaca tak uvidim..

rixino

ahojte platničkári...som mesiac a pol po ozonoterapii,bolesti ustúpili po 5 týždnoch,medzitým rehabilitácia,cvičenie,môžem vrele odporučiť...