Ozonoterapia

i_vanka

Ahojte vsetci ties mam herniu disku L5S1 a absolvovala som uz vsetko mozne ale vysledok v podstate ziaden.Caka ma este MR a velmi ma zaujima ozonoterapia lebo operaciu by som nerada absolvovala.Pocula som ze poistovna tento zakrok nehradi a pocula som o astronomickej sume za ozon prosim uvedte ma do obrazu.Dik.

rixino

Nelika......u každého je to individuálne,ale určite to pomôže,ja som mal 8 mm a po prvom ozone už cítim,iba keď veľa robím....

nelika

Zdravim vsetkych co trpia bolestami chrbta. Manzel ma herniu disku L4. Platnicka je vysunuta 10mm, neurolog odporuca ozonterapiu. Moze mi niekto poradit ci s takymto vysunutim bude terapia ucinna???? Dakujem

motylik17

veeveerkaa,
som tiez objednana do Ziliny, chcela som sa ta opytat zopar veci, mozes sa mi, prosim ta, ozvat na mail motylik17@gmail.com. Dakujem

bio

pri problemoch s chrbticou,platnickami pomozu medene produkty /medena satka,tricko s medenym pasom, medeny pas na krize/. Meď lieci, je proti bolesti, uvolnuje krce svalov okolo stavcov a je to tepelna terapia. Viac info na e-maily.

valuška

tento rok som podstupila ozonovu terapiu v DS u doktora Źuži,je to trocha neprijemne hodinu tam treba ležať, pokial mate papier od svojho neurloga tak sa nič neplati,bolesti ustupia tak na 4 mesiace, pri pravidelnom cvičení možu až na 6mesiacov.tak že držim všetkym palce:-)

veeveerkaa

ahojte,

mne dali dva ozony v Ziline s vyse mesacnym odstupom a jeden tu v BA v zeleznicnej nemocnici. Tie prve dva zabrali tak na max. desat dni, co som sa citila uplne super, tento posledny nezabral vobec, ziadnu ulavu som necitila a teraz je to uz treti tyzden a nie je mi o nic lepsie.

Pocula som, ze vraj MUDr. Konik robi ozon aj tu v BA v nejakom sukromnom centre, ale nie pod CT-ckom, malo by to byt spoplatnene a cakacia doba je okolo dvoch - troch tyzdnov. V DS to robi pod CT-ckom, tam sa za to tusim neplati, ale zase cakacia doba je dlhsia.

rena 0

Ahoj včera som podstúpila ozonoterapiu v dunajskej strede na CT je to na konci nemocnice a máte tam byť od 9 -11 ale čím skôr prídete tým skôr vás spravia je to tam jak na bežiacom páse,najpr som sa bála ale bolo to rýchle cca.10 min. sprejom miesto vpichu znecitliveli ,1-2 ihli a potom ozon .to bol len tlak a hotovo .ležíte na izbe ale 20 min,dostanete správu a idete domov.Treba si priniesť 2 žiadanky od obvodného neurologa a jednu plachtu.objednáva sa u doktora koníka na tel čísle 0918/710-051 nalepšie je volať v piatok doobeda.robí liečbu 1-3 krát alebo viac ako to vám robí dobre.doporučujem a možno pojem o mesiac znovu.moja diagnoza L5-S1vl,protrúzie L4/5

RNG

Ozon je silne asntimikrobialny, vcitane virusov.
Tieto casto sposobuju poskodenie nervov a bolesti, najma rozne herpesy a VZV
Su aj ine pristupy v zvyseniu viralnej imunity a doplnky na hojenie poskodeneho myelinu(najme EPA a DHA, ktore sa nachadzaju v rybacom oleji, tiez protizapalove doplnky, ako curcumin, dumbier a ine).

Niekedy su bolesti vysledok zlej cirkulacie(intermitent claudifications) alebo zamorenia zo zlej cirkulacie lymfy pri diabetes, alebo nasledok zleho priestupu kyslika pri stredoeuropskom syndrome prilisnej zrazanlivosti krvi, ked krvne fibriny oblepia steny kapilar a zamedzia ucinnemu priestupu kyslika do tkaniv.
Tieto priciny su ale castejsie u starsich ludi, nez mladych a daju sa ucinne adresivat potravinovymi roznymi doplnkami potravin, najma roznymi enzymami a vasodilatatormi.

helaana

ahojte, prosim ma niekto skusenost s ozonom,pri diagnoze M51-1,... ukrutne bolesti,pri ktorych sa nedalo ani chodiť,po 14stich unfuzkach,obstrekoch,injekciach,obstreku pod CT,niekolkokrat podanych ,,včeličiek,a liekoch,ustupili,a su dni ked ani bolesť nevystreluje,do končatiny, ale stale pretrvava trpnutie,bočnej strany lytkaa pol chodidla,s pocitom pri našlapavani,akoby ste stupali na gulate kamene...mam termin na ozon v Dun.Strede u dr. Konika... AK mal niekto podobne ťažkosti a nasledny ozon ,prosim podelte sa so mnou ako to zaučinkovalo....Dakujem hela