Ozonoterapia

RNG

espere, nemusia to byt ziadne platnicky, ale zapaly nervovych obalov z cinnosti roznych nasich vlastnych virusov, co nosime cely cas v tele. Preto zdoraznujem zvysovanie viralnej imunity a to kazdemu, najma ludom s roznymi bolestami v tele, kde virusy skoro vzdy minimalne prispievaju alebo su dokonca cela pricina zapalov.
Na vyhojenie nervov(poskodeneho nervoveho obalu, myelinu) treba vacsie davky EPA a DHA, gram plus denne(10 gramov rybacieho oleja alebo 2 gramy krill oleja)

espere

Ahojte. Bola som na ozone 17.2. v DS. Cakala som nan od novembra, a nemohla sa dockat. Tak som verila. Dnes som tyzden po, a... je to hroza. Zo dna na den je mi horsie a horsie. Postupne sa dostavam do takeho stavu, v akom som bola v oktobri, ked to zacalo. Ked ma v novembri prepustili z nemocnice, nebolo to bohvieco, ale doma som 2xdenne poctivo cvicila cviky, ktore mi ukazali na rehabilitaciach. Stav sa mi pomaly zlepsoval. Vo februari mi uz bolo reltivne dobre, nic ma nebolelo, len ked som bola hore dlhsie ako 2 hodiny, tak sa platnicky zacali ozyvat. Od ozonu mi je strasne, bolesti mam v nohach (trnutie, pichanie, palenie), drieku (napätie, pichanie). Pred chvilou som chcela ist do kuchyne a nemohla som absolutne zatazit pravu nohu (bodava bolest v kolene, v bedrovom klbe) Citala som tu prispevky o tom, ze ozon niektorym neurobil dobre, skor naopak. Ako ste na tom s odstupom casu? Presli alebo ...?

RNG

cela diagnoza popisuje len tvar/deformity chrbtice.
Ozonoterapia je antimikrobialna metoda navrhnuta aj na stimulaciu obranneho systemu, pripadne ciastocne aj regeneracie.
Preto v niektorych pripadoch pomoze, v inych nie.

Kazan

Cawte.Mam za sebou MR s vysledkom L2-3 je kontura disku v celom rozsahu vyklenuta,co sposobuje komprimaciu ventralneho povrchu duralneho vaku.V urovni L4-5 je kontura disku medialne az paramedialne onojstranne vyklenuta co komprinuje ventr cas duralneho vaku a obidva korene L5.V urovni L5-S1 je kontura disku v pravo paramedialne vyklenuta v kontakte s povrchom dur.vaku..
Toto je moja diagnoza, moze mi niekto povedat ci mi pomoze ozonova liecba? Bol som na vysetrenie u mnohych lekarov, a odporucil mi to iba jeden alebo navrhol..Som aktivny sportovec.Dakujem za kazdu reakciu

ozonka

.Potvrdzujem že v ZIAR.nad HRO.objednavaju na ozonotera.do dvoch tyždnov.Treba tam mat vypisanu žiadanku od svojho neurologa.Mne osobne to nechcela moja neuro. vypisat.Povedala mi nech si počkam do ZA kde som si poslala papiere dok. VYLETELKOVY.Lenže ja som mala take bolesti že sa to nedalo vydržať.Nakoniec mi to musela vypisat moja prak. lekarka.Do ZA som poslala papiere/19.12.2010 a ked som tam volala tak mi sestrička povedala nech sa informujem až v polo.januara 2011.Tak ma to naštvalo že som si zistila čislo do ZIARU a čuduj sa svete tam som bola objednana na zakrok na 22.12.2010.DOBRE čO? Ten ozon mi pomohol aspon na tu ukrutnu bolest.Ale mierne bolesti mam stale.Do ZA som šla na konzul. až 25.01.2011.Teraz zas do ZA čakam na daky zakrok, čo mi ma zistiť či nemam nahodou popraskane medzistav. platničky.Takže zas stale telefo.či už nie som nahodou na rade.Dufam že už tam pôjdem.A takto funguje naše zdravotnictvo.Neviem načo odvadzam take velke dane do zdravotnictva, ked mam zrazu zdrav. problem dočkam sa takejto pomoci.Myslela som si že ked som už trpela 6 rokov a ešte k tomu som chodila do prace tak mi už konečne niekto pomôže.Ale ako vidim opak je pravdou.Keby som vedela že budem marodovat 6 mesiacov tak si radšej zaplatim ten ozon z vlastneho vrecka.Je to asi okolo 120 eur.Aj ked mi to sice zabralo len trocha ,ale isto by som bez ozonu to čakanie na tu ZA nevydržala. Je to len o neustalom čakani.Keby nemam manžela ktory dobre zaraba a ja nemam celkom slušnu marodku tak môžem skočiť tak akurat pod vlak.Aj tak to už na mna vpliva zle to neustale čakanie. A môžem čakať že ma aj z prace vyhodia. Takže vam platničkarom a platičom dani želam pevne nervy.

ozonka

.Potvrdzujem že v ZIAR.nad HRO.objednavaju na ozonotera.do dvoch tyždnov.Treba tam mat vypisanu žiadanku od svojho neurologa.Mne osobne to nechcela moja neuro. vypisat.Povedala mi nech si počkam do ZA kde som si poslala papiere dok. VYLETELKOVY.Lenže ja som mala take bolesti že sa to nedalo vydržať.Nakoniec mi to musela vypisat moja prak. lekarka.Do ZA som poslala papiere/19.12.2010 a ked som tam volala tak mi sestrička povedala nech sa informujem až v polo.januara 2011.Tak ma to naštvalo že som si zistila čislo do ZIARU a čuduj sa svete tam som bola objednana na zakrok na 22.12.2010.DOBRE čO? Ten ozon mi pomohol aspon na tu ukrutnu bolest.Ale mierne bolesti mam stale.Do ZA som šla na konzul. až 25.01.2011.Teraz zas do ZA čakam na daky zakrok, čo mi ma zistiť či nemam nahodou popraskane medzistav. platničky.Takže zas stale telefo.či už nie som nahodou na rade.Dufam že už tam pôjdem.A takto funguje naše zdravotnictvo.Neviem načo odvadzam take velke dane do zdravotnictva, ked mam zrazu zdrav. problem dočkam sa takejto pomoci.Myslela som si že ked som už trpela 6 rokov a ešte k tomu som chodila do prace tak mi už konečne niekto pomôže.Ale ako vidim opak je pravdou.Keby som vedela že budem marodovat 6 mesiacov tak si radšej zaplatim ten ozon z vlastneho vrecka.Je to asi okolo 120 eur.Aj ked mi to sice zabralo len trocha ,ale isto by som bez ozonu to čakanie na tu ZA nevydržala. Je to len o neustalom čakani.Keby nemam manžela ktory dobre zaraba a ja nemam celkom slušnu marodku tak môžem skočiť tak akurat pod vlak.Aj tak to už na mna vpliva zle to neustale čakanie. A môžem čakať že ma aj z prace vyhodia. Takže vam platničkarom a platičom dani želam pevne nervy.

Kraken

Do ziliny neodporucam chodit nikomu, z vlastnej skusenosti viem ako to tam chodi. Som zilincan. Chodim na ozon do Ziaru nad hronom. V ziline som cakal mesiac a po mesiaci mi to prelozili o dalsie dva mesiace. Primar arogantny a drzi. V Ziari bez problemov do dvoch tyzdnov vzdy termin, objednat sa da telefonicky. Bol som tam 5 krat.

ozonka

Dna 22.12.2010 som podstupila ozonotera.v ZIARI nad HRONOM je to tam super sice poplatok je 20eur ale dala by som aj neviem co za to len aby to zabralo.Zatial mi bolest ustupila len trochu ale je to isto lepsie nez pred zakrokom, potrebujete tam len ziadanku od neurologa na CT papieri.

erik_BA

dobry den som z bratislavy a chcel by som surne vedet ci sa da ist niekde v okoli BA na ozonoterapiu aj bez ziadanky od doktora dakujem !