Ozonoterapia

rixino

zdravím všetkých platničkárov,4 mesiace po ozone sa cítim super,bolesti nulové,v decembri som myslel,že mi zostáva už iba operácia....odporúčam každému.....

yanulla

Ahoj Lenka,
treba Dr.Konikovi stale skusat volat na mobil. Mne sa s nim podarilo skontaktovat skoro hned, stacilo mu dorucit moje MRko+nalez od neurologa, potom ma objednal,ale ozon som neabsolvovala, pre mna uz bolo neskoro.

Ahoj Veeveerkaa,
tak uz mam po 2.operacii. Tu laserovu som uz nemohla podstupit, kedze islo uz o 2.operaciu,podobne ako s tou nukleoplastikou. NZ len vrelo odporucam. Bolesti este mam, ale mensie ako pred operaciou, manipulovali s nervami, tak sa to musi este ukludnit. Inak Dr. Konik mi ponukal aj skorsi termin, ale bez CT v BA, no to sa mi zdalo dost riskantne v mojom pripade.
Tak drzte sa!

Lenkaaaa

Bol niekto na Ozonoterapii v Bratislave u Dr. Koníka?
Ze to robí niekde v súkromnom centre?
Zatial sa mi nepodarilo s ním skontaktovať

Ozvite sa mi prosím, ak má niekto skúsenosť, ďakujem

veeveerkaa

ahoj yanulla,

ja som teraz uz po druhom ozone a chystam sa na treti, po tomto druhom mi je lepsie, aj ked bolesti mam stale. uvidime, ako mi zaberie ten treti ozon, kvoli zrastom, ich musim absolvovat viac, tak ale doktor vravi ze sa to tym ozonom upravi, tak v to velmi dufam.

takze ty si uz po hospitalizacii, no mne tiez pred operaciou povedali ze ozon mi nezaberie, ze to mam velke, preto som ho uz ani neskusala. mozno by nebolo zle vyskusat tu laserovu operaciu, aj ked viem, pocula som ze to je financne nakladne, ale ono sa to potom v buducnosti odzrkadli a tie financie sa vratia. tak porozmyslaj, popytaj sa. Drzim ti velmi palce.

Inak taka cerstva informacia, pocula som ze MUDr. Konik vykonava ozonovu terapiu uz aj v Bratislave niekde v petrzalke ale neviem presne kde. Aj cenovo som pocula ake to je, tak ak by ta to zaujimalo tak ti dam vediet. Ale neviem ci aj v DS ma take iste ceny alebo ako to tam ma urobene, len tu v BA to vraj robi v nejakej sukromnej nemocnici.

Drz sa a daj vediet ako si dopadla s konzultaciou na ozon, resp. operaciu, alebo ako si sa rozhodla.

katka2611957

Nevie mi niekto poradiť adresu do nemocnice do Dunajskej Stredy na ozonoterapiu k Dr. Koníkovi potrebovala by som mu odoslať správu z magnetickej rezonancií a neviem nájsť adresu na internete nevedel by mi prosím Vás niekto poradiť??? Veľlmi pekne Vám Dakujem

yanulla

Ahoj visolajka,

tu je zopar stranok, kde sa mozes docitat viac o ozonoterapii..
www.nemocnicads.sk
www.ozonoterapia.biz
www.fakty.sk
ozene.zoznam.sk

veeveerkaa,
bola som hospitalizovana na neurologii, kde mi davali infuzky a vyskusali aj ten hlbkovy kortikoidovy obstrek pod CT,no stale mam dost velke bolesti. Buduci tyzden by som sa mohla dostat k Dr. Konikovi do DS na ozonoterapiu, bola som vsak aj v Novych Zamkoch na konzultacii, kde mi doporucuju operaciu..ze vraj je to dost velke a ze mi ozonoterapia nezaberie..fuu, neviem co robit, spekulujem aj nad laserovou operaciou, no u nas to nerobia a je to dost nakladne..no zdravie je prvorade a sme este mlade a mame toho vela pred sebou..tak neviem, co je najlepsie, uplny mis-mas.. Ako citam, tak tebe ozonoterapia a McKenzie cviky pomahaju, to je super a drzim palce!

visolajka

Ahojte mam par otazok.Moja mama je chora a pocula o tejto metode operacie.Ale nemame viac informacii a tak sa chcem vas opytat ako ste sa dostaly k tej operacii musite mat doporucenia a caka sa dlho a na ake ochorenie chrbtice sa pouziva ta ozonova metoda?Mate kontakt kde by sme mohly zavolat o informovat sa?Mama ide este 19. maja na MR mozgu a chrbtice.Takze mame este cas lebo nevieme presne informacie co to je.Ak vie niekto viac tak prosim odpiste.Dakujem vam pekne.
S pozdravom Daniela.