Ozonoterapia

tinuska2121

ahojte, chcela by som sa spytat, ci sa nenajde niekto kto bol na ozonoterapii v Ruzomberku na neurochir.oddeleni vo Vojenskej nemocnici...minuly tyzden som bola na ozon, ale pichali mi to len ambulatne asi do styroch miest, citim sa ovela horsie, mam vacsie bolesti ako predtym...myslela som, ze mi to budu robit pod CT, ale nie, neviem preco. Mohol to ozon este pohorsit? po akej dobe po pichnuti by mala nastat ako taka ulava? prosim poradte, lebo som zufala, ze preco to teraz este viac boli, dakujem...

Santos

nikoho neboli nieco 50 rokov, ani v kuse. raz boli, potom prestane, raz boli viac, potom menej. a mozno operacia dopadne dobre a prestane boliet. s herniou sa da zit. vela ludi ju ma a existuju. a chodia aj do prace. keby to bola taka tragicka diagnoza u kazdeho, vsetci by dostali invalidny dochodok. tak nemaluj certa na stenu dopredu. strach este nikomu nepomohol vyzdraviet. len zhorsuje stav tela.

malamata

Som strašný slaboch. Veľmi zle nesiem tieto obmedzenia. Viem, že sú na tom ľudia aj horšie, ale oni sú asi silnejší..

Je mi z toho veľmi na nič... pri predstave, že ďalších 50 rokov má ma niečo bolieť...

dafne

..no bohužial, vyliečiť sa to už nedá, pretože je to už porušené navždy...stačí ked si prečítaš niektoré príspevky...tie športy čo si spomínala,sú už bohužial pre nás dosť rizikové...ale hlavu hore, samozrejme sú prípady,ked niektorí dalej športujú a žijú plnohodnotne...treba si však už dávať veľký pozor na prudké pohyby a tak...veľa sa už o tom popísalo..

malamata

Ahojte, mám 20 rokov a masívnu centrálnu herniu disku L4-5 a L5-S1 s naznačenou kaudálnou propagáciou v spinálnom kanáli.
Na konzultáciu som objednaná až 6.12. vo vojenskej nemocnici v Ružomberku.
Môj neurológ mi povedal, že možno skúsia ozónoterapiu ale viac sa prikláňa k operácií.
Oboch sa bojím a som z toho zmätená.
Stalo sa mi to na začiatku júla. Bola som aktívna - lyže, korčule, bicykel, venovala som sa karate. A teraz nič :/
Zaujímalo by ma, či sa hernia dá vyliečiť tak, že budem zasa taká ako predtým?

dafne

..no tak to je čudné,že ti to nerobili pod CT prvýkrát...pretože by sa to malo...totižto pod CT je to presnejšie,pretože ti zamerajú presne to miesto, aby bol lepší účinok...neviem aké praktiky používajú,ale v zásade si myslím,že je to pekný biznis....ja som bola priebehu 4 rokov 2 krát na ozon...a teraz som už po operácii...záleži nakoľko su tie platničky poškodené,alebo vysunuté..pretože pri vačšom poškodení už ozon nepomôže....prečítajte si forum pod názvom hernia disku-vysunutá platnička...tam nájdete množstvo info od pacientov...je tam veľa negativného..ale netreba si to brať k srdcu,pretože každý oragnizmus je iný a ináč reaguje....

daasa

BOLA SOM V snv A PLATILA SOM JEDNORAZOVO 116eur,ale neviem kolko davok v tom je.jednochucho za vsetke ktore podstupim.A robil to doktor v ambulancii a nie pod CT a bola som prvy krat.

daasa

DOBRY DEN.pred tyzdnom som PODSTUPILA TENTO ZAKROK V SNV plati sa tam 116eur.za posledny tyzden ma dva dni krize neboleli,inac cely tyzden mam problem zaj po dceru do skolky.stale mam bolesti.ani nikam nechodim lebo nemozem tak z mladsou dcerou sedime(LEZIM) doma.je to normalne po prvej davke?vravim ze to tym pocasim aby som sa aspon trosku ukludnila ze mi to nesposobil ozon.ta bolest je hrozna.poradte mi.