Ozonoterapia

Bibika55

mam velke bolesti v krizovej oblasti s prechodom do lavej nohy.mala som pozicanu ifracervenu lampu a tou som sa nahrievala.dnes som si ju bola kupit nakolko je to velmi ucinné na mnoho veci.uz dnes sa citim lepsie.neskutocne bolesti mi odoberali chut do vsetkeho.ze ma to nenapadlo skor.

Bibika55

Bez CTčka sa to nesmie robiť,lebo pod CT Si oni nájdu presný bod ktorý Si označia,potom tam vpichnú ihlu,skontroluju pod CT a potom pustia Ozón tou ihlou. do tyzdna bolesti prejdu

Bibika55

Ahoj mack
Ja som tento zákrok absolvovala dva krát,zrovna tento týždeň druhý.Je to veľmi dobrý zákrok aj keď bolestivý,ale kratkodobá bolesť.Robí sa to pod CTčkom.Má to veľmi dobré účinky.Mňa to stálo 20€ a vrelo každému odporúčam.Chvíľková bolesť stojí zato ako sa potom človek cíti.Týždeň som nesmela cvičiť.V prípade ďalších otázok rada odpoviem.

Hakiram

Zdravím všetkých. Patrila som medzi šťastných ľudí, ktorí nepoznali problémy s platničkami,s chrbticou.Až do osudného pádu na pravú polku zadku, kedy sa mi posunula panva na pravej strane, posunuli 3 stavce a vysunula platnička. Už sa trápim niekoľko mesiacov, bolesti mi vystreľujú do pravej nohy, zle chodím. Mám ísť na ozonovú terapiu do UVN Ružomberok. V nejakom príspevku som čítala, že to tu robia bez CT, čo ma veľmi vystrašilo. Považovala by som za bezpečnejšie zákrok vykonať pod CT. Kto má ozon v ÚVN Ružomberok za sebou a s akým výsledkom? Odpovedzte prosím.

laszlo

Ahojte som po operaci roku 2012 2x za sebou ma operovali , na driekovu chrbticu a stale ma to boli uživam tabletky od bolesty naplaste mam od bolesti a a mali mi dať neurostimulator ružombekru napokon mi ho tam nezaviedli a mam ho schvaleny do konca oktobra 2013. A som sa spojila s Mudr. doktorom dolnom kubine a ten mi povedal aby som si za tim šla. A prečo mi dali ružomberku skušobny neurostimulator .nevladzem chodiť ide mi to do nohy brucha .ani stať . vedel by mi niekto prosim vas poradiť niakeho doktora čo stim zaobera s neurostimulatormi . a na kolko som aj diabetička na inzilinovej pumpe. za porozumenie dakujem ak by ste vedeli dajte prosim vas vedeť .

xtinusx

ahojte. aj ja som po ozone , mam protruziu disku L 4-5, 5mm. mala som velke problemy, bolesti chrbta, krce v nohach ale teraz je to 100x horsie, nemozem sediet, nemozem stat, nemozem lezat.. mam chut vyskocit z vlastneho tela. neskutocne bolesti ma sprevádzaju celé dni a uz je to 3tí den po ozóne. mal nikto tiež takéto ťažkosti? neviem či je to bežné, alebo mi to ublížilo !?:/

r111

Ahojte, k téme vyskočené platničky:
Ja mam dignost. herniu a protrúziu platnicky, no v roku 2010 som objavila chiropraktika z Dolného Štálu a veruže od vtedy som nevidela neurológa...nehovorím o zazraku, snažim sa cvičit, dávat si pozor a podobne, ale velmi mi to zlapšilo stav chrbtice. Najprv treba dat do poriadku poposúvané stavce a potom liečit a posilnovat svaly:)

henasek

Ahojte platničkári,chcem sa tiež podeliť so svojou skúsenosťou z liečby ozonoterapiou.v roku 2009 som absolvovala túto liečbu L3/4 a L4/5 v Žiline 2x a som veľmi spokojná.Teraz koncom apríla idem na dalšiu,lebo nechcem sa dostať do stavu tých príšerných bolestí aké som mala pred liečbou!!!dr. Vyletelka je vysoko kvalifikovaný lekár a som mu vdačná že môžem vôbec chodiť!!::))vrele odporučujem!!!

MilanZ

Zdravím, mám ísť na ozonoterapiu , do úvahy prichádza Dunajská Streda kde je dlhá čakacia doba alebo Žiar nad Hronom, kde je čakacia doba kratšia, vie niekto porovnať tieto dve pracoviská ,aký je priebeh tohto zákroku v Žiari nad Hronom ? Ďakujem

38demo

malamata ahoj...tvoj problém poznám velmi dobre aj ja mam také starosti ale žial toto nas všetkých bude trápiť už stále raz viacej inokedy menejchche to len zvyk na obmedzenie ... neskušala si epidurálny obstrek ?