Ozonoterapia

38demo

caute vie mi niekto povedat ako sa podava ozon ak ma zena menstruaciu ? alebo to nijako nesuvisi ? lebo pri epiduralnom obstreku musi byť zena po nej nie pred nou ... ma to nejaký význam u ozonu ? dakujem

tomasek2011

ozonoterapia v dolnom kubine je najlepsia na slovensku. bol som s nimi velmi spokojny. maju novu metodu aplikacie ozonu. pisal som najprv na www.ozonovaterapia.sk tam mi dali nejake info o ozonoterapii, objednal som sa na ozonoterapiu a vysledok je skvely. dakujem celemu timu ambulancie chronickej bolesti v dolnom kubine

insert

dobry den mam 4rocnu dcerku a po pade z vysky sa jej zlomil stavec,velmi sa bojim ze sa jej to zhorsi vstava z postele a chce chodit doktor povedal aby vobec nechodila lebo moze ochrnut bojim sa onu a tak kricit nanu a stale snov lezim na posteli ale viete ake su deti neposlusne vrti sa na posteli a stale nieco vymisla robit.moze vobec sediet alebo spat na busko,na bokoch.

S.majka

moja kamarátka tiež bola v Dolnom Kubíne, mala vyskočenu platničku L5/S1, myslím, že dostala ozón a kolagen. Ona je veľmi spokojná. Ďakujem

malaanka

Zatiaľ som čítala len o ozonoterapii v driekovej časti.Ale čo s krčnou.To zatiaľ nik nepopisoval.Je tam miecha,robia ju aj v tej časti chrbtice?Prosím .

peter L.

mám vyskočenú platničku v L5/S1. Bol som v DK, je mi dobre a som vďačný doktorovi, nemusím isť na operáciu , pracujem normalne. Mal som ozón s kolagénom. Ozaj Vám doporučujem skúsiť, je bezbolestne. PL

malaanka

Myslite si,že by mi pomohla ozonoterapia,ked mám vyklenuté 3 platničky krčnej chrbtice,s kontaktom na miechu?Mal niekto aj takýto problém a bol na ozonoterapii?