Ozonoterapia

Adelisko

odporucam www.ozonovaterapia.sk. Bola som tam a velmi mi to pomohlo, pridavaju do ozonu kolagen a liecenie je ucinnejsie. MUDr. Azim diagnostikuje problem a urci liecbu. Ja som bola velmi spokojna a stale som

Adelusita

Odporucam ozonovu terapiu s kolagenom. Robia ju v Dolnom Kubine, su certifikovany. Mudr. Azim mi velmi ponohol, skuste sa s nim skontaktovat. kontakt na neho najdete na ozonovaterapia. sk Moje bolesti ustupili a citim sa velmi dobre. Oni vam svetko vystvetlia. Je to ambulancia chronickej bolesti. Maju velmi dobre referencie a musim povedat ze pravom.

dafne

Ahoj malaanka, do KE idem niekedy začiatkom decembra,po 3 mesiacoch,na liečenie ešte neviem,mal by my operáter vypísať návrh..tak predpokladám že niekedy január-február,ale kde ?..tak to sama neviem...ak má niekto skúsenosti,nech napíše kde bol a ako bolo....

malaanka

Bude ma operovať dr.Levkuš.Ale neviem čo je lepšie ,lebo na krčnej chrbtici je miecha.Chodiť a sedieť budem môcť hned.Ale čítala som rady pre pacientov s operáciou krčnej chrbtice a tam doporučovali,že sa nemá dlho sedieť ani chodiť.Takže asi je to prašť jak uhod.A kedy ideš na kontrolu do KE?A kde sa chystáš na liečenie.?

dafne

..tak držím palce,aby to dopadlo dobre....ty to maš trošku lepšie,že krčná chrbtica...aspon budeš môcť sedieť...a vieš kto ťa bude operovať ?? ..mna operoval Doc.Gajdoš...ale ja mám bedrovú časť...

malaanka

Dafne,ja som to smerovala hlavne k santosovi,ktorý hovoril,že s herniou sa dá žiť.Popísala som aký by to bol život.Inak už som obj.na operáciu platničiek krčnej chrbtice na 7.12. v Košiciach.

dafne

malaanka, nevzdávaj to...je to zlé, viem o čom hovoríš..ale sú aj horšie prípady....a ktovie čo nás ešte čaká...aj ja mám sto krát za deň slabú chvíľku..ale bohužial treba ísť dalej...

malaanka

S herniou sa dá žiť?Ale aká kvalita života to bude?Ja mám hernie 3 diskov krčnej chrbtice,tlačí mi to na miechu-čo ma čaká,Môžem postupne ochrnúť.A to by bol aký život?