Do toho so mnou

Príspevok v téme: Do toho so mnou
osasankao

Ahojte, už dlhšiu dobu sa snažím schudnúť nejaké to kilo, ibaže ako to vždy dopadne, poriadne sa napapkám a som tam, kde som aj bola. Možno sa vám to bude zdať divné, ale ja mám snáď duté kosti. Meriam 160cm a vážim 55kg. Vždy som si udržiavala ten odstup od "výšky" 10kg, teraz som ale pribrala počas zimy a nechce sa mi s tým nič robiť. Vlastne už 2 týždne skáčem na švihadle, som sa vypracovala zatiaľ na 15mins. Poďme to spolu konečne dať dolu:))) Budeme málo jesť, veľa piť a hlavne športovať... HM?

forsa9

cokoladka:panecku ty si asi nejaka "prekliata"s tym sladkym,ved ta to prenasleduje ako zly sen,xi...strasne ta obdivujem,ze si dnes uz tolko krat vydrzala,normalne si mi velkym vzorom:-Dvydrz!!!..robis dobre,ze sa zamestnavas,aby si nato nemyslela!! panecku,ja sa bojim vecera,bojkam,ze podlahnem a vsetko vyzeriem:-( neboj,ten melon je v poriadku a ked ides vonku,tak ho vychodis,taku cokoladu by si musela aspon vybehat,xi..potom napis,ze ako pokracujes,ked prides z vonku:-D ja som si nasla zalubu v hrach na internete,takze ma to zamestnava,potom pojdem cvicit a vonku...
samuelaa:no to s tou "delenou" stravou je celkom dobry napad,ale ja to praktizujem len v pripade maska+zeleninka a ziadna priloha,ja by som nemohla ako ty,ze len zemiaky a zelenina..take tie trapne diety som neskusala,nastastie,lebo metabolizmus mi vdaka tomu celkom dobre funguje,proste som si ho nedodrbala,to je najhorsie,ked dakto drzi hladovku jeden den,lebo aj tak to nevydrzi a napraska sa,a strasne si spomali travenie,ja chapem,ze my baby chceme co najrychlejsie schudnut,ale rychle diety su debilina-potom clovek priberie aj z pomaranca a preto treba ist na to postupne...o tej 90-dnovej som pocula,ze jojo efekt je isty,preto som sa s tym bala zacat...

Samuelaa

Forsa9, snažím sa cvičiť denne, v nedeľu a v piatok vypnem, ale keď necvičím inokedy tak aj v nedeľu. Baví ma to preto, že vidím výsledky, mňa toto poháňa:) Uff, no moje obedy sú pestré. Nič výnimočné. Neviem. Ryža, mäsko, alebo cestoviny s tvarohom, alebo zemiaky a také:) Ale v poslednej dobe mi je lepšie keď mám napr. mäso a zemiaky si dať jeden deň mäso so zeleninou nakrájanou a inokedy zemiaky so zeleninou. Zdá sa mi, že je menšia záťaž na organizmus. Je to princíp delenej stravy tuším. Ako ste na tom s diétami? Ste nejaké vyskúšali? Ja som v oktobri začala 90 dňovku, a schdla som 5 kíl, ale pribrala potom asi 7-8. A metabolizmus sa mi tak spomalil, že som mala čo robiť aby sa to zase takto pekne rozbehlo. Takže ja od vtedy žiadne diéty:)

Čokoládka

Tak ja som tu len na skok. Chuť na sladké pretrvávala a keby som nebola zakročila tak sa vrhnem na celú 100g čokoládu. Preto som to vyriešila melónom. Zjedla som ho asi štvrťku, teraz mám plný žalúdok a sladké zatiaľ nepotrebujem. Síce som to pokašľala, lebo som nechcela si dať ani ten melón, ale myslím, že u mňa je to dosť veľký pokrok. Radšej melón ako tú čokoládu. Teraz sa bežím vychystať a utekám vonku. Ach, dúfam, že to vydržím...aaaaa nie dúfam, vydržím!! Zatiaľ papa

forsa9

samuelaa: a ako casto cez tyzden cvicis? to mas super,ze ta spravy az tak zaujmu,ze ti tak skoro prejde cas:-D ja som niekedy skakala na svihadle pocas Sudnej siene a to sa celkom dalo,akurat,ze svihadlo mi neprislo az take ucinne pri chudnuti,xi...mohla by si mi prosim ta este napisat nejake tipy na obed,nieco zdrave,co aj zasyti,hm? ak by sa ti chcelo,tak prosim napis nejake recepty,urcite tym pomozes nie len mne,ale viacerym:-D

Samuelaa

Ale sme sa rozpísali:) Snažím sa mať pestrú stravu, takže papám aj jogurty, aj všeličo iné okrem sladkostí. Nie je to zase každý deň. Mne cukety veľmi chutia, a zelenina všeobecne. Niekedy to tak nebolo, ale teraz to milujem:) Nemám rada nakladanú zeleninu, alebo praženú typu lečo a pod. Ale cukety mi nevadia vyprážané. Neobedujem tak, že som presýtená. Snažím sa nasýtiť. Len nasýtiť. Je to veľmi ľahký obed, ale nejedla by som ho denne, zase by som veľmi rýchlo schudla. Ja cvičím pri telke. Väčšinou si pustím správy o siedmej na markíze, dám si ich poriadne nahlas a čumím na telku. Tak mi to rýchlo ubehne a nevnímam čas. Keby som nebola niečím zaujatá, nevydržala by som na stroji. Jednoducho by ma to nebavilo:D Po každkom zhodenom kilečku sa na cvičenie stále viac teším. To je moja motivácia:)

forsa9

prave som sa naobedovala,dala som si uz spominane spagety,ale taku miniporciu a dorazila som to s cajom,vypila som pol litra,takze som plna a nemam chut zhresit so sladkym,xi..normalne mi to pomaha,ked si takto piseme,super,nechcem vas sklamat,tak sa budem snazit:-D vecer tu budem asi castejsie,lebo to mam pazravu maniu,tak si musim zamestnat ruky pisanim a usta zuvackou,xi..jej,som na teba pysna,ze si to vydrzala,len tak dalej,obdivujem ta:-D,uvidis aku radost budeme mat zajtra rano,ze uz budeme mat jeden uspesny dnik za sebou:-D..ja mam najradsej melon,ten mi aspon troska nahradi sladkost,tak ked to nebudem moct vydrzat,tak si troska z neho odkrojim a tiez sa chystam vonku,aby som nepodlahla,len dufam,ze nepodlahnem cukrarni,xixi...ja si pustim taku hudbicku,ktoru mam najradsej a ku ktorej su aj videoklipy,pozeram video a tak mi skor zbehne ta polhodinka,cvicila som pol hodky od 12:00 do 12:30 a este budem cvicit aj okolo 18:00 tiez pol hodku aby som nemyslela na sladke a po sporte vacsinou nemam taku chut na cokoladu:-D a ja si tak rozne tancujem,beham na mieste,skacem,dviham nohy a tak,proste do rytmu,xi-a po tej pol hodke som taka spotena,ze nevladzem ani do sprchy dojst a mam pocit,ze mi to fakt pomaha na postavicku:-D...na ten rotoped by som sa asi tiez neprinutila,jedine tak pri hudbe:-D
inak baby,citala som,ze nejake holky to tak robia,ze zoberu sladke do ust,len ho prezuju,vychutnaju si to a vypluju,ja viem,ze je to zvratene,ale mozno to skusim ako poslednu moznost,xi...uz som sa vyzbrojila proti chuti na sladke,xi:1.dam si zuvacku,alebo si umyjem zuby,2.dam si tabletku chromu,3.olizem citron,4.vyhodim tu sladkost do kosa,xi...snad nieco zaberie...
drzte sa,mame nato,uvidite ake budeme kocice,budeme si ratat ctitelov,xixi

Čokoládka19

forsa9: No tak mne pripadá chutné aj obyčajné slané jedlo ako je napr. nejaká pizza alebo cestoviny so syrovou omáčkou, či nejaké kuracie mäsko...:)...Rada jem aj takéto jedlá, ale sladkosti sú predsa len sladkosti. Mám strach, že to nevydržím, práve som sa naobedovala a chuť na sladke prišla ako som očakávala. Rozmýšľala som, že keď to už bude na nevydržanie skúsim si dať jablko možno to pomôže. Ale zatiaľ držím a možno ani jablko nebude treba. Bodaj by :)....Dnes chcem niekam ísť, lebo keď som vonku menej myslím na sladké tak uvidíme, či potom keď sa vrátim ma to znovu nepochytí....Aké cviky pri hudbe cvičíš? A koľko? Pol hodiny alebo aj viac? :) Len nech ti to vydrží...
Samuella: Krása. Kilo dole to musí byť úžasný pocit, len tak ďalej...ty to zvládneš :). Ja som si kúpila rotoped má vyše 12 úrovní, ako je fakt úžasný, ale nemám motiváciu, aby som sa k nemu dostala. Cvičila som na ňom pol roka a teraz? No nikto ma tak skoro na neho nedostane...Dúfam, že keď prejde to nachladnutie tak sa do toho prinútim ..ja som niekedy zvykla na ňom cvičievať takých 20 minút. 10 po sediačky a 10 po stojačky, ale musím povedať bolo to dosť namáhavé. Chcela by som aspoň denne dať 50 brušákov a aspoň tých 10 - 15 min. na rotopede. Juuj, nech skončí tá choroba a začnem aj ja :)...Až ste ma nakopli :)...Púšťaš si pri cvičení aj nejakú hudbu alebo máš zapnutý TV či len tak bez všetkého? Inak tiež milujem kávový jogurt alebo zvyknem rada jesť biely jogurt s vanilínovým cukrom.
Tak baby makáme, my to vydržíme :)

sportwoman

tiez vam drzim palce , ja zacinam pripravu na sutaz a musim schudnut takych 5kg a zacinam az 13.septembra a koncim zaciatkom novembra , kto chce moze sa pridat , uvitala by som hlavne takych co su vo fitku viac nez doma :)