Do toho so mnou

Príspevok v téme: Do toho so mnou
osasankao

Ahojte, už dlhšiu dobu sa snažím schudnúť nejaké to kilo, ibaže ako to vždy dopadne, poriadne sa napapkám a som tam, kde som aj bola. Možno sa vám to bude zdať divné, ale ja mám snáď duté kosti. Meriam 160cm a vážim 55kg. Vždy som si udržiavala ten odstup od "výšky" 10kg, teraz som ale pribrala počas zimy a nechce sa mi s tým nič robiť. Vlastne už 2 týždne skáčem na švihadle, som sa vypracovala zatiaľ na 15mins. Poďme to spolu konečne dať dolu:))) Budeme málo jesť, veľa piť a hlavne športovať... HM?

Čokoládka19

Dobre teda, tak ja to skúsim, ale až od zajtra, lebo dnes to už presiahlo medze....:)...Zajtra začínam :)

aliss02

Tak ale pozri sa na nej výšku a kilá to je paráda .. a za to to neznamená, že nemá čo spevniť.. čokoládka19 to ani nevrav s timi sladkosťami ja presne viem čo myslíš a je to úplne strašné ale už som si povedala, že radšej si aj pri diéte dám jednu sladkosť denne.. lebo ked si to budem zakazovať tak vydržím možno týžden a potom sa prejem zase sladkosťami .. ale neboj sa budeme sa navzájom podporovať .. :)

Čokoládka19

Aj ja by som sa veľmi rada pridala, predsa je lepšie, keď sa ľudia podporujú, ale mám už vopred strach, že to nevydržím. Ja mám totiž záchvatové prejedanie sa sladkosťami :(...Toľko sladkostí čo ja denne zjem je neskutočné. Ale možno mi s tým pomôžete :)

gym

co to je spevnit postavu?bud to ma niekto svaly a je stihly-potom ma telo pevne.ak si mlandrava,tak to znamena,ze je tam privela tuku!

aliss02

osasankao: ahoj, ale ja si myslím, že pri tvoje výške je to úplne skvelá váha ja sa chcem práveže dopracovať k takej váhe.. nie je to skôr u teba v tom, že ani nepotrebuješ schudnúť ale skôr spevniť celú postavu?

forsa9

ahojky,ja by som sa ku tebe rada pridala,v dvojke to ide lahsie...aj ja by som chcela schudnut takych 5kg,stve ma,ze som zavisla na sladkom a prejedam sa ako take prasiatko,ale uz som sa rozhodla skoncovat s tym:-D! pridas sa? mozeme zacat hned a motivovat sa:-D