Do toho so mnou

Príspevok v téme: Do toho so mnou
osasankao

Ahojte, už dlhšiu dobu sa snažím schudnúť nejaké to kilo, ibaže ako to vždy dopadne, poriadne sa napapkám a som tam, kde som aj bola. Možno sa vám to bude zdať divné, ale ja mám snáď duté kosti. Meriam 160cm a vážim 55kg. Vždy som si udržiavala ten odstup od "výšky" 10kg, teraz som ale pribrala počas zimy a nechce sa mi s tým nič robiť. Vlastne už 2 týždne skáčem na švihadle, som sa vypracovala zatiaľ na 15mins. Poďme to spolu konečne dať dolu:))) Budeme málo jesť, veľa piť a hlavne športovať... HM?

forsa9

cokoladka,pre mna je kazdy den kriticky,najhorsie je to,ked mam doma brata,lebo on ma v genoch,ze nikdy v zivote tucny nebude a patricne si to aj uziva,stale sa napchava a kupuje si dobroty,som zvedava,ze dokedy to vydrzim,ale musim sa prekonat,vzdy,ked to zvladnem,tak mam zo seba perfektny pocit a vecer sa mi krasne a spokojne zaspava:-D

dnes som mala na ranajky klasiku: musli s mliekom a cajik,na ranajky sa stale najviac teskam:-D,na obedik som mala kuracie masko s ryzou a velkym mnozstvom zeleniny,na veceru si dam nejaky celozrny chlebik s nizkotucnym syrom karicka a paradajkami a potom este nejake ovocie,to jedine mi dokaze nahradit sladke,aj ked viem,ze by sa vecer nemalo jest,ale vzdy lepsie ako cokolada,aspon si myslim:-D

dnes nas caka navsteva,takze som od rana piekla,upiekla som 2 kolace,zatial som sa ich ani nedotkla,ale neviem ci odolam,ked sa budu pred mojimi ocami hostia napchavat,preto som sa radsej poistila tabletkou chromu a dam si aj zuvacku,tak snad sa mi podari prekonat sa,bude to pre mna velka skuska:-D...

s tym jogurtom si to perfektne urobila,si myslim:-D ja ked uz nemozem vydrzat,tak si dam 100g nizkotucneho tvarohu,ktory ma len okolo 250Kj a trosku medu do toho a cuduj sa svete,mne to troska pomaha:-D

normalne mi pomaha to,ze sa podporujeme:-D nechcem sklamat,tak sa snazim ovladnut,xi...neboj cokoladka,zvladneme to:-D

ja budem dnes este aj cvicit opat,lebo potom po tej drine by som si ani za svet nedala nic sladke a cvicim vacsinou vecer ked mam sladku maniu,takze aspon sa zamestnam a potom uz nemam az taku chut:-D...

samuelaa: ide ti to krasne,len tak dalej,si mi vzorom:-D,baby drzte sa,spolu mame nato!!!

Čokoládka19

No takže včerajšok bol opäť kritický, ale úspešne zvládnutý, aspoň nato, ako to so mnou vlastne je. Chuť na sladké pretrvávala tak som poobede do seba natiskala 375g jogurt avšak s nízkym obsahom tuku a s banánom. Je to síce tiež dosť na priberanie, ale ja som na seba pyšná. Nebola to čokoláda ani keksík ;). Potom som si dala okolo 16-stej dve hrianky a okolo 19-stej 2 kaizerky. Možno to bolo veľa, ale prišla som domov až o 3-tej tak dovtedy by som zomrela od hladu. Vypila som asi 2,5 litra zeleného čaju a kamošky si kupovali nanuky a ja som rázne uzavrela debatu, že žiadna sladkosť. Zvládla som to.
Dnešok začal celkom dobre. Chuť na sladké až takú veľkú veľmi nemám.
Raňajky: 1 a pol kaizerky s uhorkou a zelený čaj asi okolo 9:00
Obed: asi okolo 12:00 bude opäť to kuracie mäsko s knedlíkom, lebo sa mi nechce variť ;) a potom ďalej uvidíme.
Kúpila som si opäť biely jogurt s nízkym obsahom tuku, keby náhodou ma to opäť zasiahlo.
Ako to zatiaľ ide vám? Myslím, že lepšie ako mne, ale u mňa je to pokrok :). Tak sa pochváľte, nech mám ďalšiu motiváciu ;)
Samuella: ďakujem Ti, že nám tak veríš :) držím palce, aby si si vypracovala tú vysnívanú postavu :)

Samuelaa

Dievčatá, mám z vás radosť že ste vydržali, len tak ďalej:) Je to ťažké keď máte toľko lákadiel. Nehovorte si že vy nemôžte jesť sladké ale že nechcete:) Ja som včera dnes bola von, aj teraz idem. Dnes mám pauzu od cvičenia, nech si telo oddýchne, ale od zajtra mu zase nedám vydýchnuť:D Držte sa:)

forsa9

cokoladka ja to poznam,tiez asi od takej 12:00 odolavam,zatial uspesne,na obed som si dala ryzu s pecenym kurcatom,ale bez opecenej korky a bez masovej plnky,bolo to take suche,ale co uz,velmi som sa z toho nenajedla a nasi si este potom otvorili cokoladu,som myslela,ze sa pokusem od zufalstva,ale radsej som odisla z kuchyne a umyla som si zuby:-D(panecku,je to hrozne odolat,ja len dufam,ze je to fakt pravda,ze po tych 2 tyzdnoch prestanem mat chut na sladke,inak ma porazi!) a este mama vymysla,ze pojdeme poobede do cukrarne na veterniky a to je moja najvacsia slabost,neviem ci odolam,proste ja som ako cisty zavislak,nonstop myslim na to sladke a ze ake je to nespravodlive,ze sa musim toho vzdat:-(! ale aj napriek tomu chcem vydrzat,chcem byt chuda,lebo viem,ze ked som mala 48kg bola som najstastnejsi clovek na svete,neviem preco vahu tak riesim,ale mne zalezi natom aby som bola chuda!
ver mi,ja mam tiez absťáky,ale musime to vydrzat,takto,ked si piseme,je to super,lebo viem,ze v tom nie som sama,teraz som stastna,ze som odolala sladkemu,ale stalo ma to strasne vela sil:-(
vydrz to prosim,mas nato!!! nedovol aby ta jedlo ovladalo...ja to mam s priatelom lahsie,lebo on odkedy mal zvyseny cholesterol,tak uplne vylucil chipsy a sladkosti skoro vobec neje,len sem-tam nejaky kolac,ale len domaci,ziadnu chemiu z cukrarne,ja ho strasne obdivujem a je mi vzorom,on ma strasne silnu volu a dokaze sa ovladat,aj fajcit kvoli mne prestal...ja nechapem,preco ja som taka slaba a vzdy podlahnem,fnuk:-(...

Čokoládka19

Vidím, že vy ste na tom omnoho lepšie ako ja :). Ja mám chuť na sladké stále, mám s tým hrozný problém bojovať. Proste som závislá :(...Včera som bola von s priateľom a ten si kúpil študentskú pečať :) na nervy. Ale nedala som si a radšej, aby som aj ja mala v ústach sladký pocit som si kúpila acidko čierne ríbezle. Je to sladké, ale lepšie ako čokoláda. Vážne ako vidím nemáte to až tak ťažké ako ja. Potom asi okolo siedmej som sa skočila domov navečerať a dala som si kaizerku s mrkvou. Potom som už len ochutnala trošku džúsu pre chuť a to bolo všetko. Síce to nedopadlo dobre, ale ja som jednoducho hrozne závislá :(
Dnešok: raňajky kaizerka s bryndzovou pomázankou, jablko
Celý čas sa snažím piť zelený čaj bez cukru, aby som zahnala tú chuť na sladké. Ani neviete aké to je strašné :(...Ešte naši vytiahli čokoládu a teraz si ju vychutnávajú :(...Zatiaľ som si nič nedala a ani si nemienim dať.
Obed bude dnes trošku viac tukový. Predsa je nedeľa a chcem si dať to čo uvaria rodičia. Čiže obed bude pozostávať opäť z kuracej polievky a druhé jedlo bude knedlík a kuracie mäsko na smotane.
Vážne vám ďakujem, že si takto píšeme, ale neviem či to vydržím :(...Hrozne chcem, ale ja mám veľmi slabú vôľu a keď vidím ako okolo mňa ľudia jedia sladké, neviem ako dlho ma to ešte bude držať. Ale musím, musím to vydržať. Tak držte palce :)...ja budem držať zase vám :)

forsa9

super je,ze si sa poucila,samuelaa:-D a kolko si takym sposobom schudla? a ked sa ti vratil jojo-efekt,tak si sa dostala na povodnu vahu,alebo si mala dokonca este viac kg? ja som bola vcera vonku s kamoskami-same baby a to bolo hrozne,lebo oni nakupili chipsy,cokolady,v kaviarni si dali zakusky a ja ako taka chuderka som si nic nedala a cely cas pri mineralke,ale stalo to za ten pocit,ze som odolala,len sa bojim,ze ked to budu stale takto robit a predo mnou pucit do hlavy,ze neodolam,dufam,ze sa mi to nestane,lebo by som sklamala samu seba...doma sa sladkostiam vyhybam tak,ze som si povedala,ze ani nepozriem,ake sladke mame v skrinke a kedze tam nechodim,neviem co mame doma,tak ma to nelaka:-D
ja sa chystam dnes hodku cvicit pri hudbe,nerobi mi to az taky problem a potom nejaka prechadzka...na ranajky som mala zasa musli s mliekom a cajik,takze zatial ma chut na sladke obchadza:-D
s tymi nohavicami je to dobry napad,aj ja mam jedny take,keby som sa uz konecne do nich vosla,tak ako pred mesiacom,vyzerala som v nich tak pekne chudunko,ale nato mi treba schudnut 3 kg,tak som zvedava,ze za ako dlho sa mi to podari:-D...
cokoladka: dufam,ze sa ti dari a odolala si,aby sme sa mohli nadalej podporovat:-D

Samuelaa

Forsa9, to je super že si nepodľahla tým diétam, ja som mala v oktobri mesiac do stužkovej (bola som triedna) a potrebovala som za mesiac dať dolu čo najviac. Už nikdy nechcem tak rýchlo schudnúť, nevypláca sa to. Dnes som dala 20 minút na orbitreku, zajtra si dám pauzu:) Tento týždeň som cvičila 4x už a to štyri dni po sebe. Budem pokračovať v pondelok. Mám ešte jednu motiváciu, ktorá na mňa zaberá. Kúpim si niečo nádherné, čo ledva zapnem a vždy keď schudnem kilo, tak skúšam či už nezapnem:D A tak mám tiež aj menšie aj väčšie veci:) Prajem nám veľa síl:)

aliss02

tak baby.. normálne nestíham čítať vaše príspevky tak ste sa rozpísali .... ja nemám čas veľmi často chodiť na net.. Takže u mňa je to na raňajky vždy ovsené vločky s mliekom alebo ovovcie.. a obed a večeru si ja nikdy neplánujem ale nie sú to žiadne vyprážené jedlá ani fast foody lebo to fakt nemusím. Jem veľa zeleniny, ovocia a obmedzila som sladkosti ale určte ich nevynechám pretože potom príde jeden deň a nepremôžem sa a zjem všetko čo uvidím. Ráno chodím behať, potom budem striedať cvičenie na steppery a rotane a potom cvičiť cindy crawford. Uvidíme ako to bude všetko vychádzať časovo.
U mňa to všetko závisí od toho, že ja nie som doma ale som v Anglicku kde pracujem ako au pair a keďže aj bývam s rodinkou takže som na ich strave ale oni sú veľmi zdraví nie sú to praví angličania takže nemáme doma tie nezdraveé anglické jedlá na ktoré sú angličania zvyknutý. A aj ja papám vtedy ked sa veľmi nudím a ked so sama doma tak je to najhoršie ale verím, že to vydržíme a v septembri ked začneme chodiť do práce alebo do školy to bude zase iné .. .. nebudeme mať čas myslieť na to jedlo. :) takže si držíme palčeky.