Videla som ducha?

Príspevok v téme: Videla som ducha?
KATO11

Pred par dnami som isla spat neskoro. Zaspala som a snivalo sa mi nejaka hlupost. Potom som si uvedomila ze vsetko je to sen ja lezim v posteli a mala som pocit ze sa zvnasam nad postelov.Neviem ci to bol sen alebo som sa ozaj nadnasala...asi to aj bol sen kazdopadne som sa nemohla pohnut a ked to prestalo strasne som sa prelakla otvorila oci a videla som nad sebou cierny tien ako sa nadomnou nakalana....okamzite som sa otocila a zapla svetlo...uz tam nic nebolo. Hrozne sa teraz bojim spat v svojej izbe...som blazon???

janka24

Niekedy sa to stava,že sa akoby nemožeš pohnut.Vačšinou,ked sa už začinaš preberat-alebo si uvedomiš ten sen.Ta osoba-tien mohlo byt iba očný klam.Povedz si pred spanim,že všetko je v poriadku,ak veríš v Boha,tak si povedz,že: Viem,prečo tak snívam a viem,že je to sen.Snívam dalej,ale viem ,že ten zlý sen sa skončí a zmizne,Božia láska naplní moju dušu,po celú noc budem snívat v pokoji a prebudím sa v radosti.Práve čítam od jedneho spisovatela,a spomína tam aj ak niekto ma zle sny a pomáha im to tvrdenie pred spaním aby nemali zle sny.Sladké sny:-)...nemalo by sa to opakovat.

perlorodka

si si istá, že to nemohol byť sen? predsa len nemohla si na chvíločku zaspať?....neviem či je niečo také možné, ale ak áno, dosť ma to desí