Videla som ducha?

Príspevok v téme: Videla som ducha?
KATO11

Pred par dnami som isla spat neskoro. Zaspala som a snivalo sa mi nejaka hlupost. Potom som si uvedomila ze vsetko je to sen ja lezim v posteli a mala som pocit ze sa zvnasam nad postelov.Neviem ci to bol sen alebo som sa ozaj nadnasala...asi to aj bol sen kazdopadne som sa nemohla pohnut a ked to prestalo strasne som sa prelakla otvorila oci a videla som nad sebou cierny tien ako sa nadomnou nakalana....okamzite som sa otocila a zapla svetlo...uz tam nic nebolo. Hrozne sa teraz bojim spat v svojej izbe...som blazon???

KATO11

no nic take neviem ze by sme to mali v rodine..aj ked setra pred niekolkymi rokmi tiez nieco podobne videla...ale nechce sa o tom velmi bavit...

janka24

no skor niekto živy...astralne znamena,že sam sa premiestnil zo svojho tela k tebe...no idem spat lebo samu seba vystrašim a nezaspim:-)

KATO11

no v nasom dome zomrelo uz viac ludi...ale uz davnejsie.naposledy babka pred 2 rokmi....ale to by malo byt ok..o nej sa mi po smrti snivalo...prisla ma objat....takze ona by to byt nemala...a nikto znamy v poslednom case nezomrel....

jajka001

ale ziadny duch ti ublizit nemoze, moze ti ublizit len tvoj strach...ale to sa lahko hovori , tiez by som sa zlakla. raz som sa tiez takto zobudila a zdalo sa mi ze cosi ako cierny tien vidim, takmer som to citila. brrr

janka24

no jajka,možno sa to nepodarilo jej ,ale skor tomu tienu-vycestovat...niečo to može znamenat-ale neviem, či to bol niekto jej znamy,či iba tien,či ju niečo trapi-nejaka konkretna osoba-vec...

KATO11

no ako som napisala to vznasanie moze byt...aj ked sestra ovorila ze aj jej sa obcas zdalo ze sa vznasa...ze sa tomu namam branit....ze ona sa tomu poddala a nic sa nestalo....ale ten tien sen URCITE nebol....oci som mala otvore...bolo to hrozne....

KATO11

no ako som napisala to vznasanie moze byt...aj ked sestra ovorila ze aj jej sa obcas zdalo ze sa vznasa...ze sa tomu namam branit....ze ona sa tomu poddala a nic sa nestalo....ale ten tien sen URCITE nebol....oci som mala otvore...bolo to hrozne....