Videla som ducha?

Príspevok v téme: Videla som ducha?
KATO11

Pred par dnami som isla spat neskoro. Zaspala som a snivalo sa mi nejaka hlupost. Potom som si uvedomila ze vsetko je to sen ja lezim v posteli a mala som pocit ze sa zvnasam nad postelov.Neviem ci to bol sen alebo som sa ozaj nadnasala...asi to aj bol sen kazdopadne som sa nemohla pohnut a ked to prestalo strasne som sa prelakla otvorila oci a videla som nad sebou cierny tien ako sa nadomnou nakalana....okamzite som sa otocila a zapla svetlo...uz tam nic nebolo. Hrozne sa teraz bojim spat v svojej izbe...som blazon???

kate2443

ahoj, no ja som počula, že keď sa vznášaš, tak ťa chce niekto posadnúť, proste sa dostať do tvojho tela, neviem či tomu veríš alebo nie, ale mňa takéto veci bavia :D a ducha som už videla... ak sa chceš porozprávať, napíš mi na mail :D slnecnica.katka@gmail.com

verca-82

podla mna to má niečo zo spánkom alebo proste si mala z niečoho strach a niečo si proste videla alebo niekto ti proste chcel urobiť zle tak sa to k tebe dostalo takto ... ja som v živote ducha nevidela ale minimálne každý druhý den mám pocit akoby okolo mna prešla smrť , proste sa z ničoho nič zježím , slzy mi vbehnú do očí a ja sa ani nehnem asi 15 minut , potom to prejde a ja mám taký čudný poit že niekto pri mne bol ..

jedulka

Zažila jsem to,vím jak to vyděsí.Ale souhlasím s tím, že to je spánková paralýza.Já jsem alespoň k tomu tak přistoupila, byla jsem tehdy pod velkým stresem,tak jsem se nedala tak podat.Vyměnila jsem na nějaký čas místo ke spaní.Není moc dobré spát tak aby na tebe svítil měsíc!Z mě nevysvětlitelného důvodu ovlivňuje spánek.Duch se obyčejně objeví jako bílá neidentifikovatelná postava a ty hned víš,kdo to je.Většinou je ale cítit, jako pohlazení.

brouklyn

ahoj. Viem že to mohlo biť PRIĽAHNUTIE. Stáva sa to vtedy ked duša živého človekaalebo mrtveho kt. si ublížila alebo ťa nenávidí príde priľahnuť (nemusí to biť vždy tak ). A on o tom ani nevie. Veľa krát sa to stalo mojej rodine. Moju babku niečo bilo metlou po hlave a nemohla sa pohnúť. Moja teta od malička zažívala takéto stavy, a moju sestru niečo škrtilo a tiež cítila oheň, stalo sa jej to v rôznich podobách a nemohla sa pohnúch rozprávala nám to s plačom a velkým strachom. Ale už ju to prešlo.

mima.0

Duch to nebol ale tá spánková paralýza. Stáva sa to viacerým ľuďom niektorým aj častejšie. Dosť nepríjemný pocit ale nemusíš sa báť :)

arman

ano tito nauceni odbornici su najhorsia vec, a najhorsie je, ze zacinaju byt uplne vsade... pritom ich poznanie je prazdne, su to vsetko len teorie a poucky, bez hlbky a mudrosti, a uvedomenia si sirsich suvislosti.

tamarka z p

dušičky sa málokedy nechajú vidieť,skôr počuť alebo cítiť ale naozaj sa ich netreba báť a hlavne sa takým veciam nevysmievať a neznevažova pokial sa neprejavujú svojou nespokojnosťou treba ich len prijať a dať im úlohu ochrancov. je to ťašie ak prejavujú svoju nespokojnosť a treba vyhladať pomoc ludí ktorí sa tomu venujú aby všetko ukludnili. často dnes počuť o naučených odborníkoch, ktorí ich vyháňajú a situaciu iba ešte viac zhoršia preto treba byť opatrní. mne sa pozdravila takým hrdelným akoby priduseným hlasom akoby spod chodov som zretelne počula dobry večer. myslela som že bezdomovec nejaky tam je ale nebol nikde nikto. tak som sa odzdravila, podakovala a šla som do svetla. prijala som to ako prejav jej spokojnosti. občas sme ju počuli ale sme sa rešpektovali a všetko bolo v poriadku. kato neboj sa zapál sviečku a spomeň si či ti vtedy neumrel niekto kto sa mohol takto rozlúčiť. to sa často stava.