Smrad z nosa

Príspevok v téme: Smrad z nosa
johhnny

Neviete niekto cim moze byt sposobeny smrad z nosa? Kontrolne vytery su bez nalezu, to znamena, ze ziadna infekcia v nose vraj nie je, ale smrad z nosa pretrvava. Je to na 100% smrad z nosa lebo ked dycham ustami tak vobec ziadny zapach nikto neciti, ale akonahle zacnem dychat nosom tak to citim aj ja, aj okolie. Je to taky smrad, ako keby mi nieco hnilo hore v nosnych dutinach. Je to ako nieco zhnite alebo poplesnene proste kentus. Ako sa toho zbavit? Dakujem.

johhnny

Dost blbe je aj to, ze dychat ustami by sa nemalo a uz vobec nie dlhodobo lebo vzduch nema co filtrovat a vsetko svinstvo konci rovno v plucach. Preto su v nose chlpky a dutiny, aby vzduch precistili, prefiltrovali a zaroven aj zohrievali chladny vzduch (v zime). Inac som si vsimol jednu vec, ked som davnejsie uzival koli helicobakter pilori dost silne davky antibiotik tak pocas uzivania tych ATB ten smrad z nosa uplne prestal. A vtedy som sa uz tesil, ale po nejakom tyzdni od douzivania ATB bol zasa naspat. Ale aspon helikobaktera tie ATB zahubili, potvrdili to kontrolne odbery. Ja si myslim, ze ta v tych dutinach musim isto nieco mat lebo aj ked zacnem gulat ocami dookola tak ma v tych dutinach (celo) cele ma to tam boli a picha.

araz

johhny

s tými lekarmi mas pravdu,ja mam zase problem so zapachom z ust,bola som na vysetreniach,ktore mi obvodná doporučila,nikde nic vsetko v poriadku a ked som sa spytala,že co dalej sa preto da robit,tak som sa stretla len s tym,že už nic....
tak isto sa o seba staram a viem o tom zapachu,ale neviem sa ho zbavit,lezie mi to samej riadne na nervy

johhnny

lekari mozu byt len radi, ze maju take zamestnanie, ake maju lebo keby boli napr. obchodnikmi tak by s takym pristupom chodili po zobrani a nezarobili by si ani na slanu vodu. Treba uplne zmenit system nasho zdravotnictva a hlavne robit velmi caste kontroly lekarov ako ordinuju, by sa ti kontrolori velmi zhrozili, co za luza niektori "studovani" lekari v skutocnosti su!

johhnny

pre jaaaj: astmatik nie som, teda aspon dufam lebo zatial mi nic take nediagnostikovali a dufam, ze ani nediagnostikuju. Poviem ti je to velmi otravne. Vzdy som si velmi zakladal na cistote a peknej voni. Dva-krat denne sa dokladne sprchujem, vzdy obliekam do cisto vyprateho a pouzivam najlepsie parfemy a teraz toto! Zivot ma zda sa niekedy naozaj dost zvlastny zmysel pre humor, ked ma takto tresta. Dufam, ze sa najde aspon jeden doktor, ktory bude robit svoju pracu tak ako ma a konecne mi pomoze lebo uz ma to fakt nebavi!!! Sa niekedy pozeraju ako keby boli retardovani...a tvaria sa, ze nic take nikdy nepoculi...sa mi vidi, ze mi raz prasknu nervy a niektoremu z nich otrieskam tu sprostu hlavu o stol. Potom sa aspon raz z chuti zasmejem ja!
pre draci zub: ako si to myslel s tou detoxikaciou? Ja sa mam detoxikovat alebo ako? To uz pomaly ako u lekara, tak tiez odpovedaju na vsetko jednym slovom a ostatne si domysli...!!!

draci_zub

johhnny: Zdravotné odvody sú výkupné za tvoj život. Aby ti doktori nepichli niečo smrtelné, nejaký kianid alebo čo. Nikdy nevieš.

johhnny

araz vies ako to chodi s nasimi lekarmi, je to katastrofa. Akurat mi povedal, ze vyter je v poriadku a ked som sa ho opytal, ze co to moze byt tak povedal, ze nevie, ze vsetko vypada byt v poriadku. Nase zdravotnictvo je v totalnych troskach. Hlavne, ze si platim pekne vysoke odvody!!!!! Nechapem za co?