Smrad z nosa

Príspevok v téme: Smrad z nosa
johhnny

Neviete niekto cim moze byt sposobeny smrad z nosa? Kontrolne vytery su bez nalezu, to znamena, ze ziadna infekcia v nose vraj nie je, ale smrad z nosa pretrvava. Je to na 100% smrad z nosa lebo ked dycham ustami tak vobec ziadny zapach nikto neciti, ale akonahle zacnem dychat nosom tak to citim aj ja, aj okolie. Je to taky smrad, ako keby mi nieco hnilo hore v nosnych dutinach. Je to ako nieco zhnite alebo poplesnene proste kentus. Ako sa toho zbavit? Dakujem.

zdraví

Ja som mal ten isty zdravotny problem asi rok a pol,viem podla seba ake je to neprijemne,vyskusal som vsetko mozne ale nic nepomahalo,uz som ani neveril ze sa toho niekedy zbavim a bolo mi trapne chodit po doktoroch a vysvetlovat,ze mi z pravej nosovej dierky sladkasto zapacha.Pomohla mi jednoducha vec,do striekacky som si dal vlaznu vodu zo solov a trikrat za den som si vstreknul do nosa a potiahnul tak aby som ju ustami vyplul,a pil som caj z praslicky,behom tyzdna to preslo,mne to pomohlo a vyzvihlo sebavedomie

janab

Mala som kolegyňu, ktorá stále cítila smrad...bola na vyšetrení a zistili jej, že má zapálené dutiny, musela podstúpiť ich výplach...
Ak by ti nič nezaberalo, tak vyskúšaj ráno a večer si dať do plytšej misky vlažnú vodu a soľ...priložíš si to k nosu, zavrieš ústa a začnej prehltať tak, aby sa voda nasávala cez nos až do krku...soľ ti prečistí cesty...robia to jogíni a možno ti to pomôže...

tralalaaa

ja som to uz tiez kedysi zazila u jedneho dievcata..ale ona bola zahlienena..mala furt take zelene huste sopliky.. a tie hlieny tak hrozne pachli z nosa... tak neviem no...

tralalaaa

ja som to uz tiez kedysi zazila u jedneho dievcata..ale ona bola zahlienena..mala furt take zelene huste sopliky.. a tie hlieny tak hrozne pachli z nosa... tak neviem no...

tak

... poviem to tak, je nieco alebo niekto v Tvoje blizkosti, co Ti vadi, co Ti prekaza, co Ti nevonia, ... veris mi, ... porozmyslaj, ...

Dúška

K tým pavôňam z nosa- skúste uvariť prasličku s anýzom a potom si roztok kvapkať, liať do nosa, hlavu úplne zakloniť,spustiť z válendy. Nechať pôsobiť, ničí baktérie. Potom silne vysiakať, omývať teplou vodou. Budte voľne dýchať, prinajmenšom, baktérie by to malo zničiť. Inšpiroval ma Heřmánek, liečiteľ, je to jeho metóda, nájdete ho na českom webe. S pozdravom za dobré vône a čistotu nosa.

watermelon

draci zub: kniha Dr. Jenstchuru Zdravi diky odkysleni a vylouceni skodlivin - taka modra kizka ja som ju nasla v obchode zdravej vyzivy - on to zial spaja s propagovanim svojich vyrobkov na odkyslenie, ale podrobne tam vysvetluje vsetko co sa tyka prekyslenia. Dokonca tie vyrobky mam, lebo vtedy som este nevedela o surovej strave a teraz mi sedia na polickach.
Potom Kurt Tepperwein Omladzujuce odkyslenie, on aj uvadza ph roznych jedal. Nie je tom velmi odborne, podla mna a navyse velmi propaguje odkyslenie sodou bikarbonou, co ja si nemyslim ze je na denne pouzivanie.
potom je knizka Zazracne ph - od Roberta Younga - je to tu krasne vysvetlene a podrobne, az na to ze on zatracuje ovocie, cize toho sa ja nedrzim, cisto na surovej zelenine sa zit neda, ani by som tu knihu neodporucala pretoze povazujem ovocie za to najvyzivnejsie a najdokonaljsie na tejto zemi. ale ph tela je tam dobre spravene