Smrad z nosa

Príspevok v téme: Smrad z nosa
johhnny

Neviete niekto cim moze byt sposobeny smrad z nosa? Kontrolne vytery su bez nalezu, to znamena, ze ziadna infekcia v nose vraj nie je, ale smrad z nosa pretrvava. Je to na 100% smrad z nosa lebo ked dycham ustami tak vobec ziadny zapach nikto neciti, ale akonahle zacnem dychat nosom tak to citim aj ja, aj okolie. Je to taky smrad, ako keby mi nieco hnilo hore v nosnych dutinach. Je to ako nieco zhnite alebo poplesnene proste kentus. Ako sa toho zbavit? Dakujem.

araz

draci zub

odpisala som ti,ale musim teraz odist,tak ak by si bol ochotny, tak hod dalsiu otazku alebo radu do mailu,ale budem na maili az zajtra
zatial dakujem

watermelon

draci zub: tu nejde o pocity kyslosti v zaludku (niekto ma pocit kyslosti v zaludku ked zje ovocie), s tym to nema nic spolocne, ph tela sa zistuje v moci a este aj v slinach sa da. cize kup si indikatorove papieriky, a sleduj nejaky cas ako sa ti meni ph v zavislosti od toho co jes.
blbe ale je ze aj keby si den jedol iba zasaditu stravu a mas prekyslene telo, nic ti to neukaze. ale skus, ved to je najlepsia cesta. ja som si pri prechode na surovu stravu merala ph mocu rano a vecer. zo zaciatku byval kysly teraz byva zasadity. a este si treba dat pozor ze nesmies ph merat hned po jedle ale po nejakom case, casy neviem, ja to robim rano a vecer.
a teraz uz najdes na nete a aj knihy o ph potravin: vsade mas len jedno : ovocie a zelenina - zasadite, vsetko ostatne je kysle a tym skodlive, lebo telo tomusi zneutralizovat. ak je toho privela a telo je trvale prekyslene = mnozenie choroboplodnych zarodkov = choroba

draci_zub

watermelon: Preco ked si uvarim zeleninovu polievku, robim take huste mnam, tak nemam pocit kyslosti v zaludku?

watermelon

bakterie sa mnozia v prekyslenom prostredi, treba vyrovnat ph tekutin v tele a to sa da perfektne urobit prechodom na surovu stravu, ktora je zasadita - ci ovocie ci zelenina ci salatova zelenina. Akonahle uvaris aj tu najzasaditejsiu potravinu, stane sa z nej potravina prekyslujuca.
aj oslabena imunita je len nasledok prekysleneho tela.
zmen stravu, takto nebudes podporovat ziadneho lekara ani farmaceuticky priemysel (len v pripade urazu, inac sa nemas sancu dostat do blizkosti lekara):)

draci_zub

araz: Pisal som ti mail pred pol hodinou. Zrejme je nejaky problem s filtrami na Gmaile. Mozes si spravit mail na AZetku? Alebo pis rovno sem :-)

johhnny

Na tom, co pise draci zub urcite nieco bude. A este nieco, uz si konecne musime uvedomit, ze lekari a cely farmaceuticky priemysel nezaraba na nasom zdravi, ale naopak na nasich chorobach. Logicky potom z toho vyplyva otazka: aky zaujem maju lekari a farmaceuticky priemysel na tom, aby sme boli zdravi? Ziadny!!! Keby sme boli zdravi tak nezarobia ani cent, naopak, ked sme vsetci trosky tak maju penazi ako krali!!! Tento svet je cely skurveny!!! Ale na kazdeho raz dojde.