Smrad z nosa

Príspevok v téme: Smrad z nosa
johhnny

Neviete niekto cim moze byt sposobeny smrad z nosa? Kontrolne vytery su bez nalezu, to znamena, ze ziadna infekcia v nose vraj nie je, ale smrad z nosa pretrvava. Je to na 100% smrad z nosa lebo ked dycham ustami tak vobec ziadny zapach nikto neciti, ale akonahle zacnem dychat nosom tak to citim aj ja, aj okolie. Je to taky smrad, ako keby mi nieco hnilo hore v nosnych dutinach. Je to ako nieco zhnite alebo poplesnene proste kentus. Ako sa toho zbavit? Dakujem.

draci_zub

araz: Oslabenu imunitu mozes mat z aj ineho dovodu. V dutinach sa ti moze tvorit huba alebo nieco ine a to sposobuej zapach. Treba odpovedat na viac otazok ohladom jedov a vyzivy. Da sa takto dopatrat dovodu. Pred par dnami som tu spisoval zoznam jedov a spravca to zmazal. Fakt sa mi to nechce robit odznovu.

draci_zub

Neexistuje univerzalny sposob ako odstranit zapach z ust. Napisal som ten najpravdepodobnejsi dovod. U kazdeho je dovod iny a podla toho sa lisi liecba. Preto radsej rozoberam liecbu cez mail.

araz

to s tymi plombami si nemyslim,kopu ludi má take plomby a nemá žiaden problem so zapachom,
ja som bola na gastro,zubnom,krcnom,dentalnej hygiene,,beriem probiotika a stale mam zapach z ust a ze si cistim zuby a drhnem jazyk stale ani nehovorim,mne uz pol hodiny po 10 minutovom umyvani zubov je citit zapach,mama stale biely povlak na jazyku a gastro som mala v poriadku

draci_zub

Smrad sposobuju bakterie. Bakterie sa mnozia tam kde na to maju vhodne podmienky. V ludskom tele musi byt oslabena imunita, aby sa bakterie mnozili. Inak by ich biele krvinky, alebo ine obranne mechanizmy tela, zabili. Dovody znizenej imunity mozu byt rozne, obvykle jedy a nedostatky vyzivy. Najcastejsim dovodom oslabenej imunity su amalgamove vyplne od zubarky. To su take strieborne az sivocierne vyplne zubov. Amalgamy su zliatina ortute a inych kovov, ako je cin alebo striebro. ortut je najjedovatejsi neradioaktivny kov. Odparuje sa pri 20 C. V ustach je 37 C a viac. Ortut sa odparuje z amalgamov pomaly, lebo je viazana v zliatine. Pozrite sa na video ako z vytrhnuteho zuba cmudi ortut: www.youtube.com . Uvolnena ortut a ine kovy sa pomaly usadzuju v tele. Tam kde sa usadi sposobuje zdravotne problemy. Zlatu zilu, zly zrak, schizofreniu, zapaly... skoro vsetky zname choroby. V ustach sa premnozi candida, co je v podstate neskodna huba. Huba pohlcuje ortut, chrani telo pred otravou. Tato huba zapacha. Riesenim je vymena amalgamovych vyplni za biele kompozity. Su kvalitnejsie, krajsie a zuby sa pod nimi nekazia. Po odstraneni je potrebna aj detoxikacia od ortuti, pretoze usadena ortut sa zrazu zacne uvolnovat a moze sposobit zlyhanie obliciek. Detoxikacia sa robim pomocou DMSA a zeolitov. Odstranenim ortute sa odstrani aj zapach, a zaroven sa vyliecia aj vsetky choroby ktore ortut sposobila. Nemozete jednu chorobu vyliecit a ostatne si nechat. Normalne je byt zdravy.

jajka001_

skus to koloidne striebro. co som pocula este sa nikto na to nesťažoval. aj na markize bola nedavno reportaz ze to lekari velmi casto pouzivaju ked uz nevedia si pomoct inak.

johhnny

jajka001 dakujem za odkaz na rovnaku temu...avsak skor by som privital nejaku radu lebo ani v tej teme si nijeko s tym nevedeli dat rady. Snad mi niekto nechce tvrdit, ze sa to neda vyliecit a hotovo, to neexistuje, sa stavim, ze keby sa to stalo tomu lekarovi, co tvrdi, ze sa to neda tak by si isto velmi rychlo a hravo pomohol!!!