Ako pribrat?

veronika

ahoj, uz si skusila inkjekcie B12?? pichala ti ich doktorka???tym dostanes chut jest, a zopaokas sa:) budes si davat dvojite porcie a to zarucene priberies :)

emilka

Ako mám pribrať? Mám 27 rokov, 40 kíl. Mám dvojročnú dcéru, ktrorú ešte kojím. Môžem zjesť hocičo a priberiem tak jedno kilo. Nemám žiadne poruchy trávenia a takúto váhu mám najmenej 10 rokov.

cica05211

Ahojte ludia ako mam pribrat ja to potrebujem vediet ale rychlo, lebo uz aj doktorka rozmyslala kde ma posle, tak ak dakto vie dobru radu tak sem snou Dakujem velmi pekne tomu kto mi poradi

mima32323

Ahojte!Ja by som bola rada keby mi niekto pomohol ako pribrat!Ja mam 160cm a vazim 42kg.Niektory ludia si myslia,ze som anorekticka,ale nie som mne len kila nejdu hore. :) PROSIM OZVITE SA MI NA E-MAIL

rocco

mam jeden problem??začal som cvičit a potrebujem pribrat.začal som brat niake doplnky aj s glukozou.može zvišeny prijem glukozi ma niako ohrozit..dakujem za odpoved..

vierka_44

lajla to je fakt super rada len to tehotenstvo teraz fakt nepotrebujem takze budem busiet este chvilu pockat:) a dufam ze priberem aj bez toho

Najčítanejšie články