Ako pribrat?

mackousko

Som ten typ co lahko pribere a lahko zhodi a viem ze vsetko je len a len o strave co jete. Keby ste mi napisali co jete tak by som vas vysmial. Viem ze to je krute ako som to povedal len viem ze neexistuje clovek, ktoremu sa nepodari pribrat, teda samozrejme pokial nema nejaku fatalnu chybu v traveny. Posilovaniu sa venujem dlhsie a viem ze ked nepriberam tak pridam na zradle a ani po tom ked sa rucicka nepohne k vyzsim hodnotam tak v zradle pridam a ak ani potom sa nepohne ta rucicka tak este pridam az nakoniec sa pohne i ked mam problem to zozrat ale zaludok ma na to obranu a sa zvecsi priestor pre travenie co znamena ze do seba hodim toho viacej a nehovori zaludok mozgu ze "prestan zrat lebo ti garantujem ze sa poblves". A ak ani toto nechapete tak potom vas lutujem. Nech sa dari vsetkym co schcu pribrat k zvecseniu zaludku.

mackousko

Som ten typ co lahko pribere a lahko zhodi a viem ze vsetko je len a len o strave co jete. Keby ste mi napisali co jete tak by som vas vysmial. Viem ze to je krute ako som to povedal len viem ze neexistuje clovek, ktoremu sa nepodari pribrat, teda samozrejme pokial nema nejaku fatalnu chybu v traveny. Posilovaniu sa venujem dlhsie a viem ze ked nepriberam tak pridam na zradle a ani po tom ked sa rucicka nepohne k vyzsim hodnotam tak v zradle pridam a ak ani potom sa nepohne ta rucicka tak este pridam az nakoniec sa pohne i ked mam problem to zozrat ale zaludok ma na to obranu a sa zvecsi priestor pre travenie co znamena ze do seba hodim toho viacej a nehovori zaludok mozgu ze "prestan zrat lebo ti garantujem ze sa poblves". A ak ani toto nechapete tak potom vas lutujem. Nech sa dari vsetkym co schcu pribrat k zvecseniu zaludku.

vierka_44

vies poliewoocka niektorym ludom je prave velky problem pribrat a musia jest vela aby neschudli a to nie su chori!

lukas 666

AHOJTE MAM 16 ROKOV A NIESOM SPOKOJNY ZO SVOJOU POSTAVOU VYSKA ASI 178cm VAHA OKOLO 55kg CHCEM PRIBRAT ASPON 10 ALEBO 15kg PROSIM PORADTE MI AKO SA MA STRAVOVAT AKO CASTO ... BUDEM RAD DAKUJEM AHOJTE

h-e-c-t-o-r

Ludia poradte mi ako mam pribrat mam 189 cm a važim asi 71 kg ale som dost chudi lebo dost športujem potreboval by som mat asi 82 kg ... fakt žerem jak prasa a nepriberam ... čo s tym ???

trinidad

NO ak ces pribrat a nemas nato geneticke vlohy tak ti to s kondicnym sportom pojde tazko-ak vobec..taktiez zalezi kolko ces pribrat

jja

je dobre priberat a zaroven cvicit alebo len priberat...pretoze robim sport a mam pocit ze to vsetko vybeham...je to pravda?poradte pls

trinidad

No treba si tu uvedomit par veci.Je to v genoch!! Ale treba si zas uvedomit-ze aj s tym sa da nieco robit :) Takze pokial mate trebars vysku 185 a vahu 55kg jak ja nezufajte -je tu riesenie.Uplne prvorade je psychyscky sa pripravit :) na prejedanie a prisposobit tomu aj vas volny cas.Totizto musite jest minimalne 5krat zaden.Aj ked nieste hladny.vy proste nemozte poznat pocit byt hladny...A jest energeticky bohate jedla(ryby ,syry,jogurty,ryzu,zemiaky,tvaroh, MASO)Zo zaciatku to bude dost tazke a jedno jedlo terabrs uz nasilu budete jest polhodinu :) ale funguje to.Mne pomahalo kazde jedlo zapyt pol litrom cistej vody.A aj priebezne celkovo vela pyt.Totizto ono ta voda roztahuje zaludok ,ten je teda coraz vacsi avsak aj prazdnejsi...Taktiez je dolezite nerobit kondicne sporty ,nebehat atd...To su cinosti na chudnutie !! Naopak ak chcete efektyvnejsie priberat tak popri tom prejedani sa by ste mali zacat cvicit.nemusi to byt posilovna ,kedze ste dost chudi ale cvyky doma s vlastnym telom.Ja som trebars zacal s nejakymi 50klikmi po desat a postupne ako som priberal tak som si pridaval.Potom ked priberiete jak ja 20kil za rok a uz budete zvladat nejakch 300klikov za hodinku mozte prejst na posilovnu a tiez potom by ste mali zacat jest 6krat za den pripadne nejaky ten gainer. Hlavne je proste JEST na silu co je podla mna tasie ako nejest...ono je to teda o pevnej voli..pokial nejete aspon 5krat za den nepriberiete...Teda ak to nemate v genoch...to am potom stacia 2-3 jedla za den a ste tucnucky a tucnucky :) nato hlavne nemyslite ked sa vam jedlo uz aj z usi bude tlacit von :)

michelle

ahojte vsetci, teraz sa mozte ist schovat. moj priatel ma 25 rokov 176cm a 49kg!!! zje aj za dvoch, ale vyzera ako 14rocny. povravaju si o nom, ze urcite berie drogy. potrebujeme vazne poradit, B12 injekcie nic, vsetky testy u lekara vporiadku.....