Ako pribrat?

kostra

Prosím vás ako mám pribrať? Mám 13 rokov a vážim 36 kg. Doma jem ale pribrať nemôžem. Moje spolužiačky vážia oveľa ako ja.

oi!-káč

Odporúčam trošku investovať do svojho tela,takže kúpiť činku(nijaké kilové alebo podobne,min.5),alebo chodiť do posilňovne a zaobstarať si gainer,po prípade sušené bielka...hodinku denne si pocvičiť a tri krát denne si dať gainer.Kto nepriberie tomu vrátim všetky peniaze ktoré do toho investoval!:)

naco

ja mam 190 cm a 90 kg no ale nebolo to tak stale mal som 190 a 70 kg behom roka som pribral 20 kg a to len preto lebo som zacal cvicit a prestal fajcit a obmedzil som aj alkohol....skuste to

sonia150

ahojte .Aj ja som z tych co nevedia pribrat jem viac ako moje rovesnicky a nikdy nepriberem ani kilo .Chcela by som pribrat aspon 10 kil.Poradte ako. ja vazim 51 kil a vysku mamm 175cm.dakujem za kazdu osvedcenu radu.pa

primarosa

andie, anglicko ma najhorsie jedlo na svete, co si tam take jedla, ze si priberala??????Hamburgery? A to iste asi v amerike, co? Keby si kukla do mojej americkej chladnicky, tak si pomyslis, ze si na slovensku, aj varim to, co na slovensku. Keby sme mali vyhadzovat prachy 3x denne na stravovanie sa mimo domu, z tych $7000 cisteho mesacne, co zaraba moj chlap by nam vela neostalo.

Najčítanejšie články