Ako pribrat?

rubirose

uz ma stve ako kazdy hovori len o chudnuti vsade v mediach a pod.si neuvedomuju ze pribrat je ovela tazsie ako schudnut.mam pomaly 17 .162cm a 45kg..mam zhuba 6-7kg podvahu a problem s jedenim nemam.som strasne utla a na svoj vek vyzeram velmi mlado.hlavne preto,ze mam taku chudu tvar.a uz nemozem pocuvat tie reci ludi co vobec nevedia ako sa stravujem typu:daj si este lebo nic nejes a potom si taka chuda,este ti nalozim,kedy si jedla naposledy pred tyzdnom?,a ako sa na mna pozru az im slzy vyhrknu z toho jak vyzeram..a ze ochoriem z toho jaka som slabucka.a pritom skoro nikdy nesom chora a dvihnem svoju 70kilovu sestru.co si myslim nieje vela ale vzhladom k tomu ako vyzeram.

andie

cim dlhsi pobyt v zahranici, tym vacsia zaruka kilogramov..aspon u mna to tak funguje. v usa som pribrala 10kg, v anglicku 5kg a v irsku 3kg. samozrejme vzdy po navrate rucicka na vahe hned spadla.. :(

bbbbbbbbbbbbb

ja som pribrala skoro 5 kil za 2 mesiace, na moje prekvapenie v Nemecku z ich jedal...sladkych omacok, vacsinou z rajcin...velmi vyborne..a neviem co v nich take mohlo byt, lebo som mala zlte zuby z toho,co neislo vobec umyt..a doma vaha dole a zuby v normale....a to som jedla rovnako..ranajky, desiata.blabla

RNG

V pripade mlieka ale je lepsi pristup nechat urobit pracu rozkladu laktozy bakteriam(probiotika, kvasinky mliecneho kvasenia,produkt kyselina mliecna)
Alergia na mlieko ale nemusi byt len na laktozu.
Su ludia citlivi na mliecne bielkovinu(kazein) tak ako celiaci na lepok z niektorych zrnin
Ale enzymy (proteolyticke=bielkovinne) by mali aj tu prist na pomoc.
Otazka je len ktore(mnohe su specificke) a kolko je spravna potrebna davka na dane mnozstvo jedla.
Tam zialbohu su len velmi priblizne data, musi si to kazdy viacmenej zistit sam(z malych davok dovtedy skodlivych jediel a vysokych davok enzymov postupne nizsie s enzymami a vyssie s povodne alergikami, az dospies do bodu minima enzymov potrebnych na odstranenie problemu

RNG

Samozrejme.Kazdy enzym sa da doplnit alebo nahradit.
Niektore skodlive sa daju aj potlacit.
A to vsetko ide prirodnymi prostriedkami, bez rizika bocnych ucinkov.

RNG

Ak jes dost(kaloricky nad 2400 kalorii) a nepriberas, mas problem s travenim-alebo malo kyseliny(naduvanie a GERD) alebo malo enzymov.
Oboje sa lahko doplni