posledne stadium rakoviny prsnika

lioness_01

watermelon, ja neviem koľko máš rokov a životných skúseností ale by ma fakt zaujímalo, či by si takto spieval/a aj v prípade, že sa rakovina prsníka týka aj teba. či by jediná tvoja liečba bola surová strava...

samozrejme, Bože chráň teba pred takým ochorením... to len tak uvažujem v teoretickej rovine...

RNG

Podla poslednych prieskumov, onkologovia v USA sami v pripade rakoviny odmietaju pouzitie chemoterapie na 90 %, udajne.
Statistiky tohoto druhu su samozrejme v mediach potlacane, takze pravdu sa nemozeme dozvediet, len to, co verejne media, ovladane zaujmovymi skupinami napisu.

watermelon

citala som daky prieskum, kde sami doktori "lieciaci" rakovinu hovorili, ze by nepodstupili chemoterapiu za nic na svete, ze je neucinna a skodliva. Ak ma niekto zaujem, mozem to skusit vyhrabat na nete.
Nech dana osoba prejde na surovu stravu, pomaly. Hrniec a varenie je pricinou vsetkeho zla a teda aj rakoviny. Varena strava je mrtva strava. Sme to co jeme, cize treba jest zivu stravu.

jayana

Moja svokra ochorela na rakovinu prsnika prvykrat pred 20 rokmi, absolvovala operacie, chemoterapie, ožarovanie a čo všetko ale rakovinu porazila.

RNG

Inac ten uvedeny imunomodulator, synteticka patentovana chemikalia na podporu imunity je vlastne reklama na novy synteticky liek.

V prirode je spusta ucinnych imunomodulatorov bez skodlivych postrannych ucinkov, ja osobne pouzivam s uspechom najma betaglukany, ktore su dnes vyborne zname svojou stimulaciou aktivity(az 8 krat) a vytvarania(az 3 krat) bielych krviniek, najma NK krviniek, ktore su prave velmi ucinne v boji s rakovinnymi bunkami.
Nakoniec je dnes na to kopy literatur, lebo v Japonsku uz od patdesiatych rokov minuleho storocia zacali aktivne pouzivat betaglukanove vytazky z hub, neskor aj z kvasinkovych stien, co pokracovalo v osemdesiatych rokoch aj v Europe, menovite vo Svedsku, kde dnes rutinne predpisuju betaglukany v pripade roznych chorob a rakovin ako imunostimulator.

vevericka

u rakoviny prsnika (tak ako u rakoviny krcka) je najdolezitejsia prevencia....je to najlepsie, co clovek mozme pre seba urobit..dat sa vysetrit a pravidelne chodit na prehliadky, plus samovysetrenie prsnikov doma
rakovina prsnika je jedna z tych, ktore su geneticky podmienene a daju sa rizikove geny detegovat..zena, ktorej sa potvrdia, je potom naslende sledovana...ak viem, ze sa v rodine takyto typ rakoviny vyskytuje, je dobre dat sa geneticky vysetrit a zistit riziko vytvorenia nadoru..necakat az tam ten nador bude..to uz bohuzial byva neskoro

RNG

Co sa tyka penazi, priemerna chemoterapia v USA stoji od 150 000 do 450 000 dolarov za zivot pacienta. A samozrejme o tuto ciastku nechce medicky priemysel prist konkurenciou prirodnych doplnkov, ktore doslova rastu na strome a su pre to velmi lacne.
Tam je ta smutna ale hola pravda.

RNG

well, potravinove doplnky su schvalene ako neskodne lekarmi aj hygienickym ustavom.
Nikto ti ziadnu garanciu za ucinnost nedava, ani lekari na ich lieky.
Ja tu len uvadzam ine zdroje, lekarov, ktori liecia inaksimi metodami, ako ostatni.

Ak sa ti to nepaci, necitaj to.

A spominat tu "sudy a oslobodenie" je nemiestne.
Mna ziadny sud nemusi oslobodzovat, lebo nemam na nicom ziadnu vinu. To su len opluvania na nicenie kreditu cloveka, prosim vystrihaj sa ich, lebo vyzeras trapne.
Ale plno ludi je zvedavych na ine lekarske nazory, ved aj lekari casto konzultuju, aby sa dozvedeli od druhych lekarov ich nazory.
A ja ich tu uvadzam,tj lekarske nazory od tej malej vzacnej skupiny lekarov, co pouzivaju s uspechom ine prostriedky na liecenie, nez organizovana medicina, lebo ja osobne sa ich drzim
A kedze som uz davno zavrel svoje predajne, nemam z toho ziadny osobny zisk, len stratu casu v snahe pomoct ludom.A nejednemu som uz pomohol, vcitane vlastnej rodiny a priatelov.A samozrejme seba.
A to aj v pripadoch rakoviny prs pouzitim betaglukanov a gravioly.
Nakoniec, keby si sa zaujimala, mozes to najst na spomenutom linku, kde su uvedene rozne alternativne uspesne metody pouzivane lekarmi na klinikach.