posledne stadium rakoviny prsnika

RNG

Pisal som o tom uz tolkokrat, ze sa mi uz nechce stale a stale sa opakovat.
Najdi si to tu vyhladavacom , alebo este lepsie cez Google.sk pod rng, rakovina alebo podobne, ci uz na stranke rng nazory.eu alebo rng uforum.sk

Winry

Maros75 - preco klud? mna to zaujima. nechces napisat trochu viac, RNG? ja viem ze je tu ta tema o vitamine B17 a tak, ale to su vsetko diskusie o vela stranach a tak no :)

inak toto okolo tejto problematiky ma naozaj zaujima...moja babka zomrela na posledne stadium rakoviny prsnika, a bola to hroza...

RNG

Este raz pripominam, rakovinne bunkly sa v tele tvoria stale a zdrave telo ich vie zlikvidovat az mioliony denne. Ked ale je telo zamorene, oslabene, tak sa tvori viac tych rakovinnych buniek a vie sa zlikvidovat menej.
Az niektore zostanu a kedze sa rychlo rozmnozuju vzniknu cele rakovinne utvary z nich budovane a ked su viditelknej velkosti, ak ich lekari diagnozuju ako rakovinne tumory.
Aj ked sa ti ich podari znicit, trend vytvarania viac rakovinnych bunierk, nez vie telo znicit zostava a teda sa ti to vrati dost rychlo naspat.
Trend mozno obratit len precistenim/odmorenim tela a posilnenim jeho obranyschopnosti
Na to je plno metod a prostriedkov, zialbohu nie v organizovanej medicine.
Surovas strava je spravny krok k tomu, ale je to uz dost zastarala metoda a dnes mozno telo precistit ovela rychlejsie a ucinnejsie doplnkom velmi silnych enzymov, absorbentov a chelatorov, ovela rychlejsie, ako surova strava alebo Breussova hladovka. A bez oslabenia tela, co tieto diety sposobia.
Naviac je dostatok cytotoxickych latok v prirode, ktore dokazu priamo znicit rakovinne bunky a pri tom su to neskodne potravinove doplnky.

amr

Ja som brala MMS kôli tomu že som o tom čítala samé superlatívy ale nemôžem povedať že by mi to nejako výrazne pomohlo a to som brala nie z dôvodu rakoviny.Ale zasa na druhej strane som čítala že to môže pomôcť aj pri rakovine takže neviem.Boli také články čo sa uzdravili ale je to dosť individuálne ale rozhodne nie je čo stratiť,môže sa len získať,treba vyskúšať.

MMS1000

pozrite si vsetci stranku www.mms.cz pripadne aj knihu ktoru napisal J. Humble a ak chcete liecit rakovinu alebo nieco podobne aj horsie tak to doporucujem. Nie su to blbosti. ak ma niekto rakovinu alebo pripadne hiv alebo ine onemocnenie ktore bezprostredne ohrozuje zivot tak by mal nasadit liecbu pomocou MMS1 a MMS2. Urcite to zabere. Ja urcite doporucujem a co je dolezite tak ta kniha, tak je vsetko potrebne.