Ako sa zbaviť kútika na ústach?

RNG

eby 777, ja mam od narodenia oslabeny imunitny system, preto som nuteny brat aj tolko roznych doplnkov, inac by som tu uz davno nebol. Preto som, to musel zacat aj na vlastnu pest vlastne studovat pred vyse 20 timi rokmi, kde mi uz atb nestacili.
Dnes, hoci na mna veci velmi lahko a casto naskocia, viem ich potlacit a den dva uz v zarodku.
Ze by som bol exta zdravy, to zase nemozem tvrdit, kedze mam cukrovku, tazku DM2, ktoru sotva stacim potlacat a teda aj jej degenerujuce nasledky, ale na moj vek 67 sa pohybujem velmi dobre, pracujem vyse 60 hodin tyzdenne, zatial co moji spoluziaci napr zo strednej skoly su uz mnohi mrtvi, alebo skriplovateli a v dochodku.
Ked si najdeme cas a ideme na hory, veru vydrzim este celodennu turu do kopcov a to aj vo vyske 2.5- 3 km(Banff, Kanadske Skaliste hory)

ebi777

RNG
napriek tomu, že sa prezentuješ, že aký si zdravý, vďaka tvojim zázračným prírodným prípravkom

práve kvôli tomu mi nejde do hlavy, ak más tak vytuningovanú imunitu, ako si mohol maž vôbec kútik????

však máš oslabený imunitný systém...

Anca

okej, zajtra vecer musim byt krasna, dala som si sudocrem na noc, dnes rano pastu a po precitani tohoto mi najlepsie a najlacnejsie vysiel usny maz. isla som do toho a citim ze to pracuje! diky :D bars dobre

Ivka 1

Tyčinka Aloe Lips s jojobou,je velmi dobra a za dva dni nevies ,ze si mala kutik. Aspon mne velmi pomaha a nielen pri kutikoch na ustach . Je toho viac na co ju pouzivame.

Deria

jedine vitaminy! a to kvalitne, na prirodnej baze, ktore maju aj vysoku vstrebatelost ale nie synteticke z lekarne.