Ako sa zbaviť kútika na ústach?

pomocnica

Miriam, ahoj, vyskúšaj jej každý večer dávať kokosový olej na ústa aj kútiky. Ja som tak dlhooo mala kutiky a až keď som začala toto dávať pomohlo. ;-)
Plus vyzivovat, pomady, tiež pitný režim dostatočný. ❤ Veľa šťastia.

Miriam1

Prosím pomôžte mi moja dcéra má od detstva kútiky a popraskané ústa má 11rokov už sme skúsili všetko a nič nezaberá prosím dajte vedieť

Namela

Ja som sa tiež celé týždne nevedela zbaviť kútikov pri ústach, neustále sa mi tento problém vracal, ale na nete som sa dočítala že pomáha masť Fungicidín, kúpila som si ju v lekárni a po pár použitiach sa mi už kútiky nerobia, ak je nejaký náznak, použijem masť a hneď to zaberie.

ditus

je vela lieciv ,zovirax,framikoin,ale za tak kratku dobu ti pomoze jedine maz z ucha,potierat vatovou tycinkou,ak chces ma vysmej ,ak chces vyskusaj,potom napis,ci pomohlo

58nela

Zdravím, má na ústach kútik a neviem ako sa ho zbaviť. V Nedeľu máme podujatie a hanbila by som sa tam takto prísť. Vedeli by ste mi poradiť ako sa toho zbaviť , alebo zamaskovať? ( Nechcem mejkapom , aby som nenarobila ešte väčšiu katastrofu.

Ďakujem

karolinka07

Ahoj. Tiez sa mi casto robili kutiky a potom som zistila, ze je to sposobene oslabenou imunitou. Zacala som uzivat enzymy (wobenzym), tak snad sa mi to uz nebude vracat.

pomocnica

No ja som bola u doktorky a aj s liekmi na chorobu mi dala, že na ten kútik...a mi dala B-komplex, no ale neberiem ho veľmi, iba 2x zatiaľ na večer, lebo to zvyšuje chuť do jedla čiže. Ale tak asi ten, plus obyčajný hojivý zázrak a dávaj si na ústa aj nejakú pomádu, alebo tiež ten hojivý zázrak ak máš, aby sa ti nevysušili. Hlavne si ho neroznášaj, že si dáš najprv na kútik niečo prstom a potom pretrieš celé ústa. Tiež to môže byť chvíľkové a zmizne to.
Peknú dovolenku. ;-)

Monika123456

Ahojte, dostala som kutik a bohuzial nemam so sebou riboflavin, som na zaciatku dovolenky v thajsku a tu ho ano nekupim... Poradte mi prosim co by som si nanho mohla dat?

WHISPER

B-complex, kludne zobrať 2tbl a kutik natrieť ricinovym olejom hlavne na noc alebo kokosovy,

kutiky su z oslabenej imuniny, zo stresu

Matiedm

Cimmerin gel ,obsahuje ryboflavin.Mal som silny zapaleny kutik,teraz po 2 dnoch je uz chrasta,takze netrham a cakam kym sa zregeneruje,u mna to vyvolala unava a jesenne pocasie na cestach...