Ako sa zbaviť kútika na ústach?

lump

Sa budete smiat ale moja prababka si na to davala ušný maz tzv."žlte z ucha", ja som to tiež raz skusil a pomohlo, od vtedy som kutik nemal

Lukacs

Ano máš pravdu je to individuálne. Vieš chodím kožnej a ta si nevie dať s tým radi, ale čítal som dosť o tom aj som skúšal niektoré veci a nezabrali. Vitamín B ako mi poradili v lekárni som bral ani to nezabralo. Bolo by dobre ísť asi na krvne testy a tam zistia čo mi chyba a čo zapríčiňuje tie kútiky. Ďakujem ti že si bola táka ochotná a odpovedala si na moje články.

lulu22

tak to je asi naozaj individuálne. a nechýba ti nejaký vitamín? tuším tu boli aj nejaké vypísané.. abo skús zájsť do lekárne a tam sa opýtať na nejaký vitamín.

Lukacs

No lulu22 skúsil som aj vajíčko z Oriflamu ale nepomohlo. Hej aj ja som počul o tom ušnom maze aj som to skúšal, ale tiež nepomohlo.:-(

lulu22

mne pomáha na kútiky "vajíčko" z Oriflame. Za 2dni mám po nich. Ale počula som aj to s tým ušným mazom, len som to ešte neskúšala :)

Lukacs

Takže milý čitatelia ja som skúšal už asi všetko možne aj nemožne a kútiky mám od augusta minulého roku teda 2010 až do teraz. Najviac mi zabral krem ,,fucicort,, čo mi predpísala kožná, ale nevyliečilo mi to kútiky. Touto cestou Vás žiadam o návrhy čo by mi mohlo ozaj pomôcť. Ďakujem!

nunulik

tak na toto je jeden a účiny liek ! sice to je možno trošku ineho povodu ako nejake mastičky kadejake ale je to NÁŠ ušný maz tak ten kutik zlikviduje raz dva tri tiež som mame nechcela veriť a ten mamin je naúčinejší... na vatovú tyčinku .. a potrieť stiahne kútik a kutik je preč

RNG

KUtiky su sposobene najma virami, ktore nosime celu cas v tele, lae prispievaju do nich aj ine nakazy, ked sa uz vytvoria.Mastickovanie zvrchu sice ciastocne pomoze ale treba adresovat aj zvysenie viralnej imunity, lebo prejav virusov v tele nie su len kutiky a opar, ale seriozne zapaly ci uz nervove, organove alebo aj svalove.
A je opravnerne podzrenie z nich aj pri rakovinach, autoimunnych chorobach a podobne.Tj ziadna sranda, ako opar a kytiky.

Dájšn

Celý deňň nič, až teraz som začala citis bolest pri otvarani ust.. pozrela som do zrkadla a kutiky.. co pomoze v takom stadiu?? :(

astor

mne pomaha hojivy zazrak (oriflame), tea tree, aloe vera, zovirax. Ten ušný maz som neskúšala ale mojej mame a starkej to pomáha :D a ten b-komplex je podla mna len ako prevencia..