Masáž

Príspevok v téme: Masáž
lilliana

Plánujem si urobiť masérsky kurz. Ak by to vyšlo, chcem v tom podnikať a časom rozširiť druh masáži = bankovanie, lávove kamene. Myslíte si že to má zmysel a ľudia chcú v dnešnej dobe relaxovať? Ak tu niekto v tomto podniká napíšte sem prosím svoje skúsenosti. Ďakujem.

Emilius

Prečo by sa tým nedalo uživiť?:D moja veľmi dobrá kamoška robí masérku tuto: www.hotelzochovachata.sk a akože nikdy nevyzerala že by mala problémy s peniazmi :D a možno keď ešte človek že podniká sám.. a má tú klientelu postupne vybudované..tak podľa mňa sa dá veľmi dobre zaropbiť. Veď masáže sú v tejto dobe že dosť drahé

jav

zlatikaa mať dobrého maséra a všetko sa dá naučiť. Ja som sa taktiež učila a pozorne sledovala čo kde a ako masírovať teraz to je tak ako som si to predstavovala a som spokojná

zlatikaa

Na to musi byt clovek aj trosku zdatny ci? Akoze mat aj v rukach cit, nemoze to robit asi vyslovene ze ktokolvek podla mna. Mozno sa mylim :D Mozno sa to da naucit, neviem.

huchla

no a mna by zase bavilo tu masaz pravidelne dostavat :D lenze co z toho, ked nikto v mojom okoli to poriadne robit nevie :D