Masáž

Príspevok v téme: Masáž
lilliana

Plánujem si urobiť masérsky kurz. Ak by to vyšlo, chcem v tom podnikať a časom rozširiť druh masáži = bankovanie, lávove kamene. Myslíte si že to má zmysel a ľudia chcú v dnešnej dobe relaxovať? Ak tu niekto v tomto podniká napíšte sem prosím svoje skúsenosti. Ďakujem.

tammy

mozem sa spytat na tie masaze v savitri, zatial neuvazujem ani tak nad skolou ale asi len masaz ako darcek pre muza? myslite ze by to bol dobry darcek?

evka7815

bola som na tantra masáži v bratislave, veľmi príjemné... majú aj školu masáží, myslím že sa to volá sávitrí.. na budúce chcem ísť s priatelom

majka12

no ja som si robila kurz v skole tantraškolabratislava.sk
je to prijemne okorenenie vztahu :) navyse skola masaze je velmi dobra prijemny ucitelia, za vyskusanie to urcite stoji, a je dobre nieco take vedeit

majka1234

sa som si nedavno urobila kurz na masaz a bolo to velmi inspirativne, som rada ze som do toho sla. si uz pre seba alebo manzela.

Matka872

Ja sa tiez chystam po sezone si urobit masersky kurz.Pracujeme v hoteli v Rakusku na tazkej pozicii,,hausekeeping,,alebo ak chcete zimmermadchen,chyzna.Druhu sezonu.Clovek sa aspon obkukal.Chcem pracovat v SPA-Welness v hoteli,je to praca fyzicky nenarocna na rozdiel od tejto pozicie ktoru robim teraz.Oplati sa to velmi financne,mesacny plat maju 1400 eur v cistom,plus tringelty od hostov.
Neviem ale na sk pracovat na zivnost je blbost,a navyse ludia su nejaky dobou zaspaty.Takze asi by to nevynasalo.Pokial viete nemcinu,anglinu tak sa oplatia hotely v zahranici s tymto kurzom.papa