Bulímia,anorexia

mis.

Práve si čítam poradňu dr. Krasulovej. Až som zarazená...Človek tu niečo napíše....mala som byť ticho...dotyčná sa ma pýtala, aké je liečenie v Ba. Popísala som jej ho, a ona napíše dr. Kras., že som jej ho "nedoporučila", či tam má teraz ísť atď. Mňa snáď trafí šlak. Už tu nikomu nebudem žiadne info o liečení dávať, lebo....
Dee,
ešte nie...
Igriska,
ja hlad pociťujem, to sa neboj. (bodaj by som ho necítila...to by bolo skvelé)..

Alternativa

A preco spajas dnesne znizenie pitia s jedenim? Ved tie 2l su odporucane pri strave 5x denne. Pitie nenahradza jedlo, ale to my tu vieme, vsak? Ale klobuk dole, u Teba, Mis., aj ten litrik je vyrazne zlepsenie.

igris

takze to zhrniem :), mishka u teba je ten liter fakt vykon , skus to este vylepsit, da sa to naucit a zacnes znova pocitovat smad a mozno ked raz motyka vystreli tak aj hlad...

Alternativa

Kludne si daj ten horcik kratkodobo aj 3x denne. A treba doplnit dalsie potrebne prvky. Ale to Ty, nasa zdravotacka, predsa vies.

mis.

A keď mi tu tak radíte, nechcete mi nájsť na zajtra psychologičku, psychiatričku?:-(( Zišli by sa mi ako soľ?(