Bulímia,anorexia

timka

jaj, tak ked som bola u tej zenskej s tymi bachovymi kvetmi (to som mala vtedy 30kg a uz som nevladala dojst domov) tak ona mi robila nieco take. chytala a mykala mi rukami a nieco sa vypytavala a moje telo jej vraj povedalo, ze nieco v mojom 7 roku zivota sa stalo a to ma zablokovalo, ze ona to teraz odblokuje ci co a bude to lepsie. no a odvtedy preslo vyse 3 rokov a som tam stale. inak ked som dosla od nej to bola sobota (vlastne som sa odviezla lebo som bola slaba ako mucha) v pondelok ma uz brala sanitka do nitry.

minetka

Nie, kineziolog ťa napr. chytí za ruku,a pýta sa niečo tela..už si nepamätám ,čo presne, a ty si máš predstaviť, že si v takej bubline...chystám sa to vyskúšať, tak potom ti poviem presnejšie...iba sa na to neviem odhodlať...lebo si neviem predstaviť život bez ppp..je to ako nejaká moja ochrana...niečo ako úkryt, čo ma chráni...

timka

no prave som si o tom nieco nasla na nete. len neviem ako sa to robi. nieco ako joga, alebo cvicenie, alebo len meditacia.

minetka

Kineziologia je niečo ako metoda odblokovania,resp. odstránenie blokov v ora´ganizme, kineziolog komunikuje s telom,a hľadá tie bloky,aby ich odstránil...ale to je iba čisto laický výklad:-)

timka

a co je kineziologia? bachove - to sa kvapkaju take extrakty z roznych rastliniek v nejakej vodicke pod jazyk viac krat denne.

minetka

Ahoj Alti :-) Vitaj u nás:-))) Ja som už kineziologiu tiež skúšala,a pokiaľ si pamätám, pomohla mi /mala som vtedy 12/...tak to asi skúsim...
ako sa máš,alti?
čo sú bachove kvety,Timka?

minetka

Timka, ja tomám presne rovnaké s tým burhcom, už od vody sa tak nafúkne,akoby som zjedla celú pizzu! To bude isto koža, a aj rozťahaný žalúdok, som si istá...a tiež sa na dovolenkách obmedzujem:-(
Inak, mne psych. poradila kineziológiu, vraj to zvykne pomôcť odstrániť tie návyky...tak to zvažujem...