Bulímia,anorexia

minetka

Ahojte...Alpi, nebblbni, polievku Ti strávi raz-dva, žiadne čokoládky,ani hlúposti, jasné? :-)
Timi, ešte stále si nervozna?

alpa

Hej, ja sa s tym tazko vyrovnavam ze som taka plna, napr. kebyze mam ist teraz s kamoskou na kavu takato vypasena, no nesla by som radsej Rozmyslam že dojem cokoladky zo vcerajska a naraz to odstranim aj s polievkou a bude pokoj...

timka

alpi: ja tiez neviem co je normalna porcia. ja sa pustim niekedy do hrnca a fuc 1/2. niekedy zjem aj 2 litre privarku za 3 hodiny. ani si nevsimnem kedy, len ujedam . aj vcera vecer. a este teraz som z toho depkova.

alpa

Ahojte dievcata, dlho som sem nepísala, ale citala som vas kazdy den. Neviete nahodou ci sa da bulimia liecit akupunkturou a či to preplaca poistovna?? Lebo ja važne neviem aka je normalana porcia jedla, napr. dnes som mala chut na polievku, tak som z nej zjedla vyše litra a teraz ma ide roztrhut :-( Inak ja si tiez neviem predtavit zivot bez bulimie, mala by som mrte volneho casu a stratila by som to v com som bola ozaj dobra . Chore...

kaine zoe

PRE VSETKY DIEVCATA, KTORE ZIJU V OTROCTVE JEDLA...
nelutujte sa!!! nezaoberaj sa len sama sebou, svojou postavou, svojou vahou, svojimi mierami, svojim jedlom, svojim prejedanim, svojimi vycitkami!!! ved to nikam nevedie! iba k sebanenavisti, sebaobvinovaniu, a sebatyraniu... a o tomto ma byt zivot??? nevidis, kolko dobrych veci ti takto unika medzi prsty? nevzdavaj to, povzbudzujem ta, len to NEVZDAVAJ!!! najhorsie co moze byt je - byt otrokom prejedania, nejedenia alebo bulimie - OTROCTVO! ked sa tvojim PANOM stane JEDLO!!! prijmi sa taku aka si - moznoi nemas prave miery modelky, ale to neznamena ze nemas pravo byt stastna a sloboda. radsej budem troska plnsia a stastna, ako vychudnuta zdeptana, vyhladovana a depresivna troska! MAJ RADA SAMU SEBA, nikto na svete nie je taky ako si ty...

kaine zoe

betka 20 - nelutu sa!!! nezaoberaj sa len sama sebou, svojou postavou, svojou vahou, svojimi mierami, svojim jedlom, svojim prejedanim, svojimi vycitkami!!! ved to nikam nevedie! iba k sebanenavisti, sebaobvinovaniu, a sebatyraniu... a o tomto ma byt zivot??? nevidis, kolko dobrych veci ti takto unika medzi prsty? nevzdavaj to, povzbudzujem ta, len to NEVZDAVAJ!!! najhorsie co moze byt je - byt otrokom prejedania, nejedenia alebo bulimie - OTROCTVO! ked sa tvojim PANOM stane JEDLO!!! prijmi sa taku aka si - moznoi nemas prave miery modelky, ale to neznamena ze nemas pravo byt stastna a sloboda. radsej budem troska plnsia a stastna, ako vychudnuta zdeptana, vyhladovana a depresivna troska! MAJ RADA SAMU SEBA, nikto na svete nie je taky ako si ty...

kaine zoe

ahojte kocky, dlho som nepisala. mam sa velmi fajn. bojujem a drzim sa... vdaka Bohu. odkedy vyslo slniecko, citim sa stastnejsia a mam chut do zivota. uz sa viac nelutujem, ale chcem bojovat, vyhrat a potom pomahat dievcatam s ppp. minuly tyzden som stravila v taliansku s priatelom - bolo uzasne, a navyse... som zasnubena :) ako sa vam dari?