Bulímia,anorexia

betka20

ahojte vzdavam sa.Chcem schudnut.Ja nad nicim nerozmyslam len ako schudnem ako chcem vyzerat.A ked to pokazim tak si len nadavam...Dnes som zjedla a to su iba 2 hodiny 10658KJ.UZ nedem nic jest.a idem zjest lieky kvapky vsetko mozne na ravenie.:-(( uz tu nebudem pisat pretoze pisem iba ako zlyhavam.Nieje tu nic ze sa mi nieco podarilo.SOm nula.Ale vy sa drzte aspon niekto :-) pa:-((((((((((((((((((((((

minetka

ved to, niekedy už ani ja nemám čo pozerať .-) Idem trošku pracovať, lebo potom nebudem vedieť, čo skôr...a nadčasy sa mi robiť nehcce:-)

minetka

:-))) To sme dve, ja pozerám iné stránky, iba kým čakám na nový príspevok na tomto fóre:-) Zvy&knem čítať bleskovky, ale tam sú iba samé staré správy, potom si mrknem maily, a pootm spoluziaci.sk, príapdne lesk.sk...podľa nálady a času..a ešte čítam noviny na nete:_)
a ty?

minetka

ok :-) Mňa začína deprimovať tá kopa spisov, čo mám na stole,ale tak sa mi do toho nechce púšťať...radšej surfujem po nete:-)

timka

no velka to je relat. pojem mame 8 pobociek a tato nasa je jeden dom (nieco ako rodinny) a jeden velky sklad + dvor. sme tu ja +kolegyna (momentalne PN) a 3 skladnici na dvore. takze tento tyzden som tu furt sama a este aj radio je pokaze