Bulímia,anorexia

minetka

Timi, viem, ako ti je, poznám tie stavy...mysli na to, že to bolo VčERA, dnes je NOVÝ deň, a ten je krásny..ja viem, toto ti asi veľmi nepomôže, ale tak mi to radila aj psychologička, treba začať každý deň odzonva..
Inak, práve bol u nás taký krásny chlap, akoro som sa oslintala :-))) a niečo potreboval, tak som ho vybavila ja..až priveľmi ochotne:_))))) Bol taký peknýýý a milý...aaaach jaj:-)))

timka

som tu. ani som to nevedela dopisat, lebo sef sa tu objavil total necakane. vcera povedal ze dnes vobec nepride. ale uz je prec.
tak aby som to dokoncila: prisla mama a ja som zjedla asi tak 2 velke taniere rizota s klobasou. a to ma stvalo ze ja ryzu a prilohy zvyknem len na na lyzicky a nie na dupla porice. a mama o tom vie a je jej to jedno. vsak vcera ked som sa isla napit videla ako vyzeram, ze som revala a musela to aj pocut, hoci mi islo radiou. ale nepovedala ani slova. a zbytocne by ma napominala Minule som jej vycitala preco mi nezakaze jest. ale ked to spravi ja ju aj tak nepocuvam. nepocuvam ani mozog. pocuvam len brucho a chutove pohariky. keby ste citali, co vsetko som vcera od nervoov popisala.
a rano som sa zobudila ale depky mam este take iste ako vcera a vaha ma tiez nepotesila zas isla hore rucicka. a teraz ma to total nervaci. najradsej by som bola ani nesla do roboty, ale dala si nieco na spanie a prespala cely den, aby som nemusela mysliet na to , kolko som pojedla. furt mi to beha v hlave. a nie sa toho zbavit. vypisujem faktúru a napadne ma ryza. klobasa....

minetka

To máš teda pravdu:-)) ale je zvláštne, že ked sa vyplačem, na wecko ma ootom už naťahá...
kde zmizla Timka??

minetka

:-))) To sú na tom potom obaja,chudáci, rovnako:-)) Ja také výbuchy plaču a občas aj hnevu mávam tiež...a môj drahý si cvičí trpezlivosť.-))))

Arweena

:)ja sa hanbim tiez...som ho tak vyprovokovala svojimi sebadeštruktivnymi rečami, ze az na mna nareval..ale zrejme som to potrebovala...ale zobral to v pohode celkom, nehneval sa na mna. Taketo moje zachvaty plaču a zurivosti si uz zazil:)dostkrat

minetka

Arwee, to robí všetko psychika kvôli ppp!! Ja som tiež včera tak zareagovala na to, že priateľ musí pracvoať aj večer, že sa za to hrozne hanbím:-))) a potom ma ešte on utešoval, miesto toho ,aby so msa ja ospravedlnila:-) Bola som fakt hrozná:-( Takmer som navrhla rozchod, a že si ho nezaslúžim...a že je preňho práca dôležitejšia ako ja..no des.-))
A potom čo povedal priateľ?

Arweena

timi a povedala si mame ze mas vzdy zachvaty zravosti ked pride domov?ze vzdy sa predtym najes a ked pride ze musis znova?asi ti po tom vsetkom nebude zakazovat jest, ale mozno keby si jej to povedala a ona by ta trocha napomenula...

Arweena

mne sa sice ulavilo, ale môj priatel to musel znašat cestou z Bratislavy..aspon nezaspal za volantom:)
zevraj sa stale lutujem, ale ja sa nelutujem, ja by som sa najradsej niekedy...nelutujem sa, len mi je smutno a do plaču

minetka

ahoj Arwee, no vidím, že včera sme všetky depkárčili...ale to bolo včera, dnes treba začať odznova! To, že si si poplakala, ti pomohlo, uľavilo sa ti, ved ako písala Gabina, plač je očisťujúci...ale už si sa "očistila", a lepším spôsobom,ako vracaním..takže dnes sa treba usmievať:-))