Bulímia,anorexia

timka

uz som sa zamyslala nad tym, ze ja tu nervacim a pritom ja som tak, co tu z vas sice na objedm zje najviac, ale kaloricky asi najmenej. ja uz ani sama neviem co chcem. mam v sebe total chaos. neskusali ste niekto hypnozu. to by bolo asi jedine riesenie pre mna. naprogramovat ma na bezvycitkove pravidelne a normalne jedenie.

timka

aj ja som myslela ze to je koza ale potom mam poriaden hrubu HROSIU kozu. skoda ze nie na ksychte ale na bruchu. ja som pri mori pri 40 stupnoch cely den nic nejedla ani nepila len aby som nemala brucho. (Sprosta) rano vstanem neni bruchom. zapijem lieky 3 dcl vody a hned akoby som zjedla cele kura.

minetka

Timka, ja ked som schudla, tiež mi otsalo také brucho,ale aj môj priateľ hovorí, a aj ja si to myslím, že to nie je tuk, to je iba ovisnutá koža, ako pozostatok toho pribratia...a asi to tak je, ved ráno zvyknem mať ploché bruško, až ked sa najem, tak sa roztiahne

minetka

viem, Zuju, ja som taká istá...hoci nie som ani hladná, na obde vždy zjem úplne všetko...a ked mám doma niečo dobré, vždy to msuím zjesť:-(
Držím ti dnes palce, bude to dobré,uvidíš...

timka

pred 5 rokmi ked som mala 45 kg, kazdy kto ma stretal na ulici sa ma pytal: je budes mat mimino? dokonca aj lekarka ma poslala pre istotu ku gynde ci nie som v tom. a mna islo z toho vyhodit. utekala som domov a revala a revala. a zbytocne cvicim 7 rokov non stop kazdy den (obcas som vynechala) aj tak mam brucho. sice sú svaly, ale viem chytiti tak 5 cm spek medzi prsty. a inde som az nechutne vychudnuta. preco mam taku debilnu genetiku?

zuju

timka, ja mam tiez takeho veduceho, hoci k 1.4 odchadza, ked zistil ze mam problemy nahlasi ma v ustev na obedy, nic za ne neplatim, hoci ja tam nemam jest lebo som zamestnanec skoly nech ich, ale musim stale s nim jest