Bulímia,anorexia

timka

aj ja napr. zjem kapustu a potom pozriem na nalepku z obchodu a ze 1 kg, tak len kukam, kam sa to mestilo. mne sa to nezdalo tak vela.

alpa

Ty kokšo! Zjedla som cely hrniec polievky, merala som to 2litre a 2deci. No vmestilo sa viac ako som myslela. A este nekoncím...

alpa

Ano, ale mne praveze velmi zalezí na vahe ale nemam si ju problem udrzat aj normalnym stravovaním. Vsimla som si ze ked normalne jem napr. na dovolenke, tak vobec nepriberiem, ani deka, to skor este na bulimii priberiem viac.Asi to uz mam ako hoby ci co. Niekedy ani hladna nie som a prezeriem sa. Hlupa som...

timka

ja tiez hovorim, ze mi nejde o hmotnost. ja uz mam proste strach z jedla. jedlo ma ovladala. a zbytocne mi nejde o hmotnost, ked priberiem aj tak mi to vadi.
boze ved ja som uz 7 rokov nemala normalne myslienky. furt len jedlo a jedlo.

minetka

Presne tak:-) Alpi, ja to mám také isté...tiež mi nejde o hmotnosť,ani nič podobné...je to už zvyk...radšej sa skús zamerať na niečo užitočnejšie...viem, ľahko sa to hovorí, ja ked mám chuť sa prejesť, nemôžem myslieš na nič iné..ale skús to, chod sa prejsť,alebo sa stretni s nejakou kamarátkou, proste čokošvek, čo ťa odpúta od jedla...držím palce, ja už končím v oráci, tak všetkým želám pekný zvyšok dňa,držte sa, Timi,a ty sa upokoj,ok? tak pa,majte sa:-)

alpa

Viem Minetka, nemôžem lebo ma caka este vela prace a ucenia a to prezieranie mi zabije cely den.... Ja som si uvedomila ze v mojom prípade ako keby neslo uz o chorobu, ale iba taky sprosty zlozvyk. Ved to nemusim robit ak nechcem! Nemam ziadnu disciplínu. Som rozmaznana, marnotratna a sebecka co sa jedla tyka. Boze ked si pomyslim ze kolko ludí nema co do ust. Ved ja som stastny clovek.

timka

este stale, a to brucho k tomu nepridava. uz neviem ako sediet, aby nebolelo. dufam ze cestou domov vyvetram hlavu, ale cestou sem mi to nepomohlo, tak neviem. hadam
alpi: nie z BA ale z NZ, skoda, aj ja by som si s niekym pokecala aj z oci do ocu