Bulímia,anorexia

alpa

Zjedla som : 300g musli s jogurtom , 3jablka, pol kila cestovín s maslom a kečupom, 3rohliky s tuniakom, 2 Margot, 4Miňonky, 4Tatranky. To sa neda stravit. Ja som blazon, to robim stale...

mis.

Alpi, Tvoj priateľ vie, že "to" chceš urobiť? A čo keby si si dala len nejakú tbl. na trávenie?...a začali by sme bojovať...

alpa

Miska to sa neda, umrela by som, ved si ani lahnúť neviem, take mam brucho (ako v mesiaci) a zožrala som barsake sarrajty, nechutne....

mis.

alpi, tiež ma bolí brucho, som prepchatá jabkami:(...ale tak moc:(........(a nie iba jabkami)..Podľa mňa by bolo najlepšie nechať to v tom bruchu, zajtra by sme toho toľko nezjedli....

alpa

Nebola som este , priatel ma tu zdržuje, kecame, ale ma ide roztrhnut v zaludku, ani chodit neviem. Už mesiac vkuse vraciam tak sa bojim ze teraz to nepojde. Zajtra si musim dat pauzu...vlastne uplne s tym chcem skoncovat....

alpa

Miska, rada by som ti pomohla, ale som na tom podobne, ak nie este horsie. Teraz som taka prepchata ze ak sa mi to nepodari vyvracat, tak mi to natrhne zaludok, vazne sa bojim :-((