Bulímia,anorexia

gabina

pochvalte sa, ake ste sikulky sikovne, ze ste sa to naucili. Naco sa bavite o tom, ako ste sa k tomu dopracovali? Zbytocne navody pre druhe, ktore by to mozno nenapadlo...

mis.

Alpi, nie, nenaučila.....idú mi len také potraviny ako jablká, jogurty, polievky, keksy, ale nie pečivo, teplé jedlá atď..a ja doma aj tak vracať nemôžem, naši sú stále doma:(

alpa

Skusala som to hadam aj dva-tri roky, vzdy ked som to prepiskla s jedlom. Neslo mi to, uz som skusala si davat šampony, jar ale nič.... Potom som sa raz brutalne v noci prejedla s hranolkami a rano ma napinalo, bolo mi príserne zle, tak som samovolne vracala. Nejako som si zapamatala tu techniku a skusala to napodobnit, az sa mi to podarilo. Odvtedy s tym neviem prestat. Jedinou mojou poistkou pri jedle je vracanie :-(. Ty si sa to uz tiez naucila, nie?

alpa

Ja som na tom podobne :-( Tiez som slaboch a neviem si povedat dost uz stacilo!! Ale od źajtra to skusim, uz naozaj, musim si vymysliet nejaky dobry jedalnicek

mis.

Alpi, to sa nepýtaš tej pravej A. Ja som nikdy podvyživená nebola, nemám na to, lebo som slaboch....a nemám disciplínu..hmm...

alpa

Neviem, ja som nikdy nemala A, začinala som chorobnym prejedavaním tak som bola jak prasa a potom som sa naucila vracat... Bola si na hranici podvyzivy? Kolko si odvtedy pribrala? Nemusis mi odpovedat ak nechces :-)

mis.

Aj ja:(....Lenže ja sa nemôžem na seba pozrieť už dnes...prešla som z A do B, všetko je tučnejšie:(..Vtedy som nebola taká tučná ako teraz, vtedy sa to dalo trochu zniesť, teraz je to neznesiteľné:(

alpa

No to je dost, urcite by stacilo aj menej ze? :-) Ja si tiez prajem byt hlavne zdrava (aj chuda). Dufam ze sa toho dozijem :( Mam panicky strach s tlstoty