Bulímia,anorexia

alpa

Nie je čo zavidiet. Jeden den priberiem, druhy chudnem, .... vzdy to iste dookola uz celu zimu a vaha je ta ista. V lete tiez vraciam, ale schudnem ovela skor. Miska a kolko by si chcela schudnut? Ja potrebujem 3 kilecka.

alpa

Mas pravdu, nebudem sa vazit, aj ked ja to citim na nohaviciach, a budem jest iba ovocie a zeleninu a pit vela vody na precistenie. Uz sa tesím.. Boze daj mi silu

alpa

Miska ja ked vraciam aspon hodinku-dve po jedle tak automaticky chudnem, ale dnes som musela pribrat.... A od zajtra určite zaciname, ja uz takto nevladzem som uplne grogy...:-(

mis.

Ale nemienim sa zajtra na tú váhu ani postaviť....a nerob to ani ty!! Zbytočne sa budeme deptať...vykašli sa na to číslo...Zajtra sa budeme snažiť, a môžeme si dať menej jedla, tým sa vykompenzuje dnešok a je to....Nevaž sa prosím ani ty:(

mis.

alpi, zajtra začíname!!!! Ako mi napísala teraz Gabka, musíme byť na seba tvrdé!!!! A prežiť si absťák! Ja s tým súhlasím!!!!

alpa

Nie, to jem uz od siestej, non-stop. Hovorím ze nemam dost, som full. Neuveritelne ake kvantum, musim pockat kym sa mi to tam rozpustí s kyselinami, potom to lahsie pojde von. Zajtra budem mat zase o kilo viac :-((

maaca

Ahojte baby, pamatate si este na mna? nechodim sem sice casto, ale napisala som sem, lebo som potrebovala pomoc.
mali ste pravdu, je to velmi tazke s tym skoncovat, ale ja si myslim ze ked clovek taaak velmi chce, urcite to musi nejak dokazat! Aj ja som do toho hrozne spadla, ale akonahle som to povedala mamke, tak mi odlahlo, pomaha mi, absolutne sa nehadame, som sice niekedy, napr. aj dnes podrazdena, ale snazi sa to vnimat len ako moj boj alebo nieco take. Je to tazke, ale...no nechcem to este prerieknut, ale zatial sa mi dari...od utorka som nevracala...no dnes rano ma tak trosku naplo, ale nevyvratila som nic nasilu. Jasne je to riadna pecka pre mna, hlavne ked sa najem, musim sa vediet kontrolovat ze prave to stacilo, uz viac nie a nejem sama vzdy spolu s mamkou alebo aspon pri mne sedi a aj trosku pritom rozpravame, jem pomaly a celkom to ide......nemam myslienky aze by som to rychlo sla dat von. jasne su to neskor poriadne tlaky v bruchu, ze niekedy by som to najradsej hned vyzvracala von, ale NIE, nemozem, povedala som si ze to musim dokazat, uz nechcem takto zit, nici ma to a ja este nechcem zomriet! takze dufam, ze sa mi to bude aj nadalej takto darit, bojim sa ze podlahnem, ale musim bojovat. v utorok idem ku psychiatrovi, uz som objednana, tak som zvedava ako to dopadne, mam velmi znameho, dobreho a mudreho lekara je v tom ako doma, tak verim ze mi pomoze sa z toho uplne dostat, ale viem ze musim chciet aj ja!
Tak asi tolko a vy dievcata? Prehnali ste to dnes co? neobvinujem niktoru z vaas, lebo viem o com pisete, viem o com to je, len mi je z toho smutno. a ja mam v sebe teraz este nieco, citim zvysky z vecere, este to nestravilo, ide to velmi pomaly, a mam rozne chute aj napriek tomu ze som plna a este k tomu som sama doma, prave mamka odisla na nocnu, ale aj napriek tomu vsetkemu, NEPODLAHNEM!!!Idem o chvilocku spinkat a verim ze zajtra rano aj tak budem mat pekne brusko, nie take ako teraz! Ale to nevadi, cez noc to stravi a bude fajn. Povedala som si ze to nesmiem robit a hotovo, musim sa k tomu donutit. ved to skuste aj vy, nenicte sa prosim, aj ked vas nepoznam ale aj tak. ste super baby, mate svojich priatelov, rodinku, pracu....neskodte si, majte sa radi aspon trosku! Verte si! Urcite na to mate! ahojte, drzim vam palce!