Bulímia,anorexia

timka

a hlavne ak niekto kto ma pri vyske 170 cm necelych 50 kg a este napise ze POTREBUJE schudnut minimalne 7 kg. lebo ze je prasa. ved ja som od nej nizsia, mam o skoro 10 kg viac, a vidim ze som uz chuda. niekedy sa dokonca aj hanbim ze nemam zensky zadok a nestoja na mne nohavice sexi.

Arweena

mna tiez dost vie vytočit, ked sa nevie niekto realne zhodnotit. Ja mam sice bulimiu, ale viem, ze nie som tučna, tak to tu nebudem pisat. Mali by sme si zachovat aspon štipku zdraveho pohladu na seba

timka

nie ty. mna vie vytocit ked niekto pise tvrdo o sebe, a neda si poradit. a hlavne vtedy ked ti povie ze je tucny hoci ma vahu pod normou. ale radsej si na to ani nebudem spominat, lebo sa vytocim. ked som tu ja, ty tu vtedy nezvyknes byt.

alpa

Tie deptajuce príspevky sa asi tykali mna zo vcera?? Obmedzím to slubujem,......nechcem aby ste mali zo mna zle pocity :-))

alpa

Caute, ako sa mame? Dnes som sa rozhodla zit iný zivot....Dudem optimisticka, vesela, mila, vysmiata aj ked na silu. Ale zevraj to pomaha....človek si to vsugeruje a sam tomu uverí...

timka

nomozno to o tom fore je pravda, lebo niekedy aj mna vedia niektore prispevky vydeptat, ale zas niekedy sú niektore prispevky velmi motivujuce.
nakoniec sme mali len hustu polievku za 4 hodiny som z nej zjedla 1,5 liltra + este 500 g salatu ale nepustila som depky, radsej som zaspala