Bulímia,anorexia

alpa

Timka nechapem preco by som mala mat o 10 kilo menej, teraz si to obratila uplne inam. Písala som niekedy ze chcem tolko schudnut, v zivote....

timka

alpa: ale keby si mala o 10 kg menej tiez by si nezila plnohodnotny zivot. a ja napr. ani teraz s norm. vahou nezijem, len prezivam vo svete depresii a jedla

alpa

Gabi asi mas pravdu, ale ja mam na to iný pohlad. Pre mna je vyzor velmi dolezity pre prezitie, pre zdrave sebavedomie aj pre profesiu ktorej sa venujem. Keby som mala o 20 kilov viac, urcite by som mala ovela vačšie depky, ani z domu by som nevisla a nie este ze zit plnohodnotny zivot....Viem to isto

alpa

Ahoj Arwy, dnes som doma, tak upratujem vsetky šufliky v byte :-)) Bordel... Potom sa este stíham učit a vecer do kina. A ty moja? Drzíš sa?

gabina.w

Alpi, ono je to asi aj tak jedno, ci 50 alebo 80 kil. Vaha nie je az takym ukazovatelom, ci si na tom horsie alebo lepsie. Ked ma pustili z nemocnice, mala som o 6 kil viac, ako ked ma do nej prijimali ale v hlave o to vacsi bordel...
Nezalezi na vahe, ide o to, ake mas zo seba a z veci oko pocity. Ked nie je premyslanie v poriadku, ked si neveris, ked sa podcenujes, nenavidis, ked svoje okolie vydieras svojim telom a nevies povedat nahlas, co sa Ti ziada...stupajuca vaha nie je znakom zdravia...

Arweena

Gabi to je jasne, nie kazdy ma taky dar to tak pekne napisat:)iba to som chcela povedat, ze človeka unavuje niekedy to neustale presviedčanie, aka si chuda resp. podvyzivena a netreba ti chudnut..a este k tomu, ked si to ten človek aj tak sam uvedomuje a chce to neustale počuvat a preto vravi opak naschval

alpa

Gabi, ani ja som nikdy nesla do extremu, sice som vzdy tuzila po stihlosti, ale odtial-potial, aby som sa za seba nemusela hambit. Minule leto som mala minimum 54 kg a citila so ze potrebuje sa vratit na 56-7.

gabina.w

Divecata, mozem? .-)
Vravi sa, ze divceta s PPP nemaju na seba realny nahlad, ze sa vidia ine, ako su...
Vo svojich clankoch som tvrdila, ze to nie je vzdy pravda a dosvedcili ste mi to dnes aj vy. Vidime, ci sme stihle, pri tele alebo uz prilis vychudnute. Aj ja som do velmi dobre vedela, preto som sa ahnbila pred niekym vyzliect, aby neostal zhrozeny, preto som nechodievala v kratkych rukavoch a nohaviciach, aby to ludi nesoklo. Velmi dobre som videla svoje rebra a vytrcajuce kosti. Ani na moment som si nemyslela, ze som tucna...
Ide skor o to (a myslim, ze aj u Misky, ale ona to zvladne, ze ju spominame, vsak? .-) ze tym, ako upozornujeme na svoju silnu postavu a nazyvame sa prasatom - cakame, ze nam to niekto vyvrati. Ze nas bude presviedcat, ze to tak nie je. Potrebujeme pocut, ze sme stihle a tymi recami sa to snazime u druhych vyprovokovat. To je cele a takto to robi aj Miska a vela inych dievcat...